Wpis z mikrobloga

@niedzwiedzmis: Telewizje informacyjne, nadające 24h, muszą robić afery z niczego, żeby było o czym gadać. A tak 3 regionalnych reporterów, staje w pipidowie, babcia im opowiada że za cara częściej padało i materiał gotowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Koloses: mówisz o globalnym ociepleniu a pokazujesz wykres dla Zielonej Góry.

Panie IQ30, pokaz Pan wykres globalny, zobaczymy czy będzie podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kartkowka_z_grilla: Wyzywaj więcej, bycie burakiem z całą pewnością zwiększy siłę argumentu.
@pawelczixd: Wpis jest o temperaturze w Polsce w czerwcu. Jak widać na razie globalne ocieplenie nawet jeśli istnieje to jeszcze nas nie dotyka. Trzymajmy się tematu.
  • Odpowiedz
@Koloses: jak nie dotyka? mieszkamy w klimacie umiarkowanym zimnym - Europa jest pierwszym krajem do którego będą emiogrować olbrzymie liczby ludzi ze względu na temperatury. I to ty mnie nazywasz krotkowzrocznym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelczixd: Nie o tym jest wpis, ale widzę, że nie rozumiesz. Problem ocieplenia klimatu istnieje i można się kłócić czy chodzi o działanie człowieka czy nie itd., ale mówienie, że standardowa jak na czerwiec temperatura w Polsce to zasługa globalnego ocieplenia jest manipulacją. Globalne ocieplenie nas bezpośrednio w chwili obecnej nie dotyka.
  • Odpowiedz
@Kartkowka_z_grilla: Ja wiem, że są zmiany w klimacie, zmienia się pokrywa lodowa top itd. Tylko reportaże tych stacji 24/h nie poruszają tego tematu, tylko stażysta tam jedzie z kamerą i kręci materiał "Panie, jak gorąco, pacz Pan jakie kolejki po lody"
  • Odpowiedz