Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Obserwuje od dłuższego czasu wykop i w głowie mi się nie mieści to wasze podejście do kobiet i związków. Wielkie oburzenie bo dziewczyna miała kilku partnerów. Moja kobieta przede mną miała 13 partnerów seksualnych a ja nie widzę w tym problemu. Mamy świetny seks, czasem po wszystkim sam pytam ją jak robiła to z poprzednimi facetami. Dzięki temu, że spróbowała wielu rzeczy w życiu ma pojęcie o tym co lubi a co nie. Nasz związek na tym zyskuje, bo zamiast męczyć się z eksperymentowaniem mogę od razu dawać jej maksimum przyjemności. Ostatnio powiedziała mi, że chciałaby powtórzyć trojkąt z dwoma facetami. Nie mogę się doczekać. W seksie przecież nie chodzi o to żeby być pierwszym! Chodzi o to, zeby umieć dawać przyjemność i ja czerpać. A z dziewica to nawet bym nie chciał seksu bo co taka niedoswiadczona kłoda może Ci zaoferować, nawet loda nie umie robić. Beka z was.
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 47
OP: @szalony_ikar dziewczyna, która lubi seks i wie jak go uprawiac (zabezpiecza się, nie uprawiał nigdy seksu z przygody i partnerami, a jeżeli już to tylko oral) to wg ciebie dziwka? A co powiesz o facecie, który ruchal wiele dziewczyn? Chciałbyś tak, nie? Nie dość, że jesteś #przegryw to jeszcze hipokryta

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przetłumaczysz xd
Moja partnerka miała przede mną 20 (starsza o dwa lata). Ciągle tylko słyszę, że jestem beciarz, cuck, że poruchała i teraz szuka se stabilizacji, że jak mogę być z kimś tak przechodzonym.
Oczywiście nie liczy się to, że ja, będąc ponad dwa lata młodszym, partnerek seksualnych miałem o 10 więcej. To już bardziej ona jest cuckiem i beciarą, a ja tym co "sobie po szalał, a teraz