Wpis z mikrobloga

@Zarzadca: nein, drugie dziecko jest Michała Patera, a o pierwsze pierwszy tatuś walczy odkąd Zosia spiknęla się z drugim tatusiem

wartości polskiego odłamu chrześcijaństwa to (...)


@White_Knight_Rep_Dill: i cudzołóstwo ?

Deskarka Legii nosi dwa nazwiska. To pierwsze pozostało po argentyńskim mężu, z którym pobrali się w 2007 r., doczekali się syna, a kilka lat temu się rozstali.

- Mam nadzieję, że sprawa rozwodowa, która ciągnie się sześć lat, zakończy się
Szanowny @wespazjan, ale wiesz, że co do zasady, takie są prawa mediach, tytuł musi być krzykliwy? Inaczej ludziska nie klikają. Myślałem podobnie, potem na mojej polibudzie był wykład o mediach, tak się składa, że Terlikowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) (swoja drogą rzeczowy facet, a przynajmniej taki się wydawał)
@saakaszi: Teraz wyobraźmy sobie artykuł np. w Wyborczej pod tytułem "Katolików szlag trafi! Ktośtam w antykatolickim klipie!".

Jaka byłaby afera w prawicowych mediach, ile byłoby tekstów o atakach, przekraczaniu granic, mowie nienawiści, pokazywaniu prawdziwego oblicza itp. itd.

A jak to pisze prawicowa gazetka? Nikt się nawet nie zająknie.
@saakaszi: jedni i drudzy są nie do zniesienia. Ideowcy, którzy odbierają normalnym obywatelom smak życia. Tworzą podziały i biorą udział w wojnie kulturowej. Konserwy i ludzie spod tęczowego sztandaru - brak stada i poczucia przynależności wychodzi wam uszami.

Pamiętajcie indywidualizm nie tribalism