Wpis z mikrobloga

Hej, robię pierwszą rozbiórkę - jako zielonka tylko dlatego, że ze starego konta od dawna nie korzystam praktycznie wcale, natomiast czasem ostatnio lurkowałem i posiłkowałem się wspaniałymi postami @dr_love i wszystkich Was udzielających się.

Na razie sporo mi brakuje do zamówienia w wielu flakonach (rozbiórkę prowadzę też na największej grupie na FB, zamówię flakony gdy zdecydowana większość znajdzie nabywców), więc nie mogę zagwarantować szybkiej wysyłki, ale jeśli będą chętni, to postaram się cały proces przeprowadzić najsprawniej, jak to możliwe. Kontakt na privie, a najlepiej potem przez FB, żeby wszystko było transparentne.

Ceny i dostępne objętości:

1) Mancera Cedrat Boise 40 ml @ 2,5zł/ml

2) Al Haramain Leather Oudh 70 ml @ 1,40zł/ml

3) Jean Paul Gaultier Ultra Male 70 ml @ 1,8zł/ml

4) Rasasi La Yuqavam Ambergris Showers 30 ml @ 3,6zł/ml

5) Versace Eros 60 ml @ 1,9zł/ml

6) Acqua di Parmia Colonai Assoluta 110ml @ 2,8zł/ml

7) L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme 60ml @ 1,6zł/ml

8) Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme 90 ml @ 3,7zł/ml

9) Chanel Allure Homme Edition Blanche 70 ml @ 3,7zł/ml

10) Cartier Declaration d’Un Soir 50 ml @ 1,6zł/ml

Dwa poniższe to na razie strasznie mało popularne zapachy, brand Al Haramain, z łatwością wyszukacie ich nuty po wpisaniu w wyszukiwarkę - te zapachy już mam u siebie:

11) Orientica Muntasira 60 ml @ 1,2zł/ml

12) Orientica Muntasira Dhabab 60 ml @ 1,2zł/ml

Tylko jeśli będzie komplet:

*13) Super Iso E 40ml 2zł/ml

Buteleczki: 15 lub 20 ml (możliwe zamówienie 10 ml, 15 ml, 20 ml lub ew. do dogadania)
Wysyłka: paczkomat 15 zł lub odbiór osobisty Poznań

Mam nadzieję, że ktoś się skusi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Maskujmy razem opłakane skutki nadchodzących upałów!

#rozbiorka
#perfumy
#modameska
perfumospinner - Hej, robię pierwszą rozbiórkę - jako zielonka tylko dlatego, że ze s...

źródło: comment_UUJEgtScSv3xtjhKBrmBCe6NofHvei3x.jpg

Pobierz
  • 23
Nie będę dawał linku do starego konta, co to za logika? Właśnie dlatego, że ta rozbiórka jest w pełni publiczna.

@TomTailor100 wielkie dzięki za uwiarygodnienie ;) Jak widzicie, zainteresowanie jest całkiem spore, ale że zapachów też trochę wziąłem na kark, to postanowiłem (nie bez wątpliwości) poszukać chętnych tutaj.

To jak, za ten plus coś bierzesz, @Paayor ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@riskofpain: nie mogłem już edytować - szkło 3 zł. Dopisuję do arkusza i proszę o kontakt na privie ;)

@sveq91: jasne, jak już wyjaśnione, to doskonale. Jestem tutaj tylko dlatego, że ta społeczność robi wyjątkowo dobre wrażenie (szczególnie na mnie, po dłuższej przerwie od wykopu, do którego wróciłem właściwie tylko przez #150perfum i Was wszystkich), bo uwierzcie - dla mnie takie przedsięwzięcie to też trochę gra w ciemno, ale wierzę,
@dudustd: pewnie da radę, musiałbym się zorientować tylko, chciałem to puszczać za pośrednictwem jednej z polecanej stron, ale najwyżej zajęłoby mi to ciut więcej czasu i poszedłbym na pocztę. A co by Cię interesowało?
Stan na 12.06.19

1 75/110
2 20/90
3 180/200
4 40/60
5 65/90
6 60/160
7 10/60
8 60/130
9 70/130
10 60/100
11 30/90
12 30/90
13 20/40

Jak widać na załączonym zdjęciu, spora część załogi gotowa do odlotu, natomiast nie ukrywam, że głównie AdP, Chanele i częściowo Mancera muszą jeszcze trochę zejść, bo oferowana cena jest możliwa tylko przy gigantycznych objętościach, co też wiąże się ze sporym depozytem z mojej
perfumospinner - Stan na 12.06.19

1 75/110
2 20/90
3 180/200
4 40/60
5 65/90
...

źródło: comment_TC20rJ9zDL1Cd7TswiMoXGxMpF2lNaAR.jpg

Pobierz
@Tomahawk: @dudustd: @NowyTutaj29: Panowie, zapraszam do kontaktu, najlepiej na FB :)

Wszystko doleciało, poza IsoE, na to czekam do przyszłego tygodnia.

Jak dobrze pójdzie, to do piątku wszystko nadam, oczywiście wysyłka po przelewie, natomiast dla Waszego spokoju 3 fejsbukowiczow z rozbiórki na grupie już czeka na nadane w paczkomacie paczki :)

Ostateczny stan flakonów jeszcze wrzucę.
perfumospinner - @Tomahawk: @dudustd: @NowyTutaj29: Panowie, zapraszam do kontaktu, n...

źródło: comment_xmXV6N7VSQzotZQJXFAGfp8JlSoRv9Hb.jpg

Pobierz