Wpis z mikrobloga

Długoletni chłopak siostry wreszcie się Jej oświadczył. Niespodzianki nie ma, bo sprawa wiele razy już wcześniej omówiona. Niby wszystko ok, ale wczoraj wyszło szydło z worka. Zawsze było mówione, że pierścionek zaręczynowy powinien kosztowa około jednej pensji. Chłopak zarabia coś ok. 3700. Siostra wczoraj sprawdziła po ile chodzą takie pierścionki i wyszło że w Aparcie są po 2600.

Chłopak tłumaczy się, że te w tej cenie były najładniejsze. Może i tak, nie wnikam. Ale skoro wcześniej się umawiali na jedną pensję, to brakującą resztę (czyli ponad 1000 zł) powinien mojej siostrze dać z pierścionkiem w gotówce, ewentualnie przelać na konto. A tak wyszło na to, że ją okradł na 1100 zł.

Siostra poważnie zastanawia się nad kontynuowaniem związku, w którym facet orżnał Ją przy zaręczynach na grubą kasę. Ja uważam, że powinna zerwać z gówniarzem. Nasz starszy brat jak zwykle wykazuje niedojrzałość i bagatelizuje sprawę i pieprzy coś o uczuciach. Uczucia uczuciami, ale związek powinien być zbudowany na zaufaniu, a nie złodziejstwie. A co Wy myślicie?

#pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #kradziez #pomocy #zalesie
  • 101
nie wiazac sie z rodzina #!$%@? materialistow


@nick-uzytkownika: Ty w ogóle czytałeś, co komentujesz?! Jeżeli ktokolwiek tu jest materialistą to ten koleś, który postanowił przy okazji zaręczyn przygarnąć nieswoje 1100 zł. Nam nie chodzi o pieniądze, ale o zasady!!!
@kontonr77:

Chłopak tłumaczy się, że te w tej cenie były najładniejsze. Może i tak, nie wnikam. Ale skoro wcześniej się umawiali na jedną pensję, to brakującą resztę (czyli ponad 1000 zł) powinien mojej siostrze dać z pierścionkiem w gotówce, ewentualnie przelać na konto. A tak wyszło na to, że ją okradł na 1100 zł.


zajebisty bajt, a siostrzyczka co mu dała za te 3700? tylko nie mów że gałe #!$%@?ła bo
Uczucia uczuciami, ale związek powinien być zbudowany na zaufaniu, a nie złodziejstwie.


@kontonr77: Związek powinien być zbudowany na relacji w postaci "dawaj kasę, bo jeśli nie, to jesteś złodziejem". Zajebiście się zapowiada, nie ma co.

Ten człowiek powinien #!$%@?ć w Bieszczady i się od Was odciąć, zerwać z Wami wszelki kontakt.