Wpis z mikrobloga

Podsumowanie z konferencji Square Enix: MARVEL'S AVENGERS a tutaj wpis o FINAL FANTASY.

- Premiera 15 maja 2020 roku
- PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia
- Beta na czasową wyłączność dla PlayStation 4, mają być także inne korzyści dla graczy z PS4 ale jeszcze ich nie ujawniono
- "No lootbox scenarios"
- Co-op do 4 graczy online ale można grać samemu
- "Epic Action-Adventure with Cinematic Storytelling"
- Miejsce akcji to San Francisco
- Nowe tereny oraz nowe postacie będą dodawane za darmo
- Możliwe, że Spider-Man od Insomniac będzie postacią na wyłączność PS4 bo w ich grze możemy usłyszeć:

"Avengers Tower, so cool! Too bad they’re never around to use it. They’re on the west coast or something. Probably surfing.”

- Ujawniono obsadę:

° Nolan North jako Tony Stark
° Troy Baker jako Bruce Banner
° Jeff Schine jako Kapitan Ameryka
° Travis Willingham jako Thor
° Laura Bailey jako Black Widow
- A-Day | Official Trailer E3 2019

#e3 #e32019 #gry #ps4 #xboxone #pcmasterrace #stadia
#marvel #avengers
janushek - Podsumowanie z konferencji Square Enix: MARVEL'S AVENGERS a tutaj wpis o F...

źródło: comment_liw3G1mOgBavrHLgUnRN5Hst5CcuyvXz.jpg

Pobierz
  • 16
Liczę na coś w stylu spidermana, który był rewelacyjny.


@mafiafb: który też był gównem od pierwszej zapowiedzi a po premierze każdy dupa cicho ¯\_(ツ)_/¯


A co do Avengersów to ciężko się do czegoś #!$%@?ć jak i przesadnie ekscytować.
Na papierze wygląda to lepiej niż wszystkie plotki razem wzięte, na pewno na plus wsparcie gry za darmo jak i brat lootboxów.
Trzeba czekać na gameplay i betę, wtedy będzie można powiedzieć coś
@janushek: Będzie dobrze. Nie jestem przesadnym optymistą ale tu wygląda nieźle. Końcówka 2019 i początek 2020 zapowiada się nieźle. I dobrze, bo ostatnio jakoś nie mogę sobie dobrej gry znaleźć. Po spidermanie, god of war i rdr2 nie wyszło nic co by nie powaliło. Za DaysGone się dopiero zabieram ;)
@janushek: Kurde szkoda, bo ma potencjał. Domyślam się, że łatwiej niestety ugryźć kooperację w sieci. Na pewno nie będzie couch coop?
Póki co tylko kinówki i zero pre-alpha gameplayu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
jak dla mnie będzie gitara, gameplay wyglada przegenialnie
jedna rzecz którą dodam od siebie to to, ze w grze będzie możliwość dowolnej stylizacji postaci - podobnie jak w spider-manie będą kostiumy nowe, klasyczne oraz „fan favourites” - wiec o wygląd bohaterów na trailerze (zwłaszcza cap) nie ma co się obawiać, będzie można śmigać nawet w strojach z MCU.
@wlodarmw: na 3 minuty były 22 sekundy gameplayu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vincius: gdzie o tym czytałeś? Chyba że mówili na scenie

@Nova24: faktycznie go potem nie ma XD
W ogóle nie podoba mi się że już to MGU idzie w taki rozmach, w Spiderze cały NYC #!$%@? i opanowany przez więźniów a w Avengersach całe wybrzeże xdd