Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mircy pijcie ze mnę (ZIMNY) kompot. Mój malutki kanał na YT i malutki fanpage, ale jeden z nielicznych o geografii doczekał się zainteresowania mediów. Wszystko za sprawą mojej grafiki z danymi z Windy z kontrastem termicznym w Europie, która nawet trafiła [w gorące](https://www.wykop.pl/wpis/41933461/zachod-zazdrosci-nam-pogody-#!$%@?-pogoda/). Choć nie u mnie na mirko. Machnąłem ją w 5 min w paincie, zrobiłem krótką analizę i kilka refleksji i prądzie strumieniowym i cyk... 1000 udostępnień.
Wiele redakcji (wp, noizz) ukradło po prostu i przekopiowało moją analizę, ale kilka redakcji zapytało, zalinkowało, zadzwoniło. Również Tvn24 i za to uczciwie szacunek. Mogli stwierdzić "aaa kanał 2,5k" kto to niby ogląda, drobnica, nikt się nie zorientuje jak zabierzemy. A jednak.

Przy tej okazji odrobina #mikroreklama - zapraszam do śledzenia tagu #motyliglobus i dodania się do mirkolisty - niebawem nowe odcinki. Oraz fanpage na fb

#pokazmorde #geografia #chwalesie
Pannoramix - Mirabelki i Mircy pijcie ze mnę (ZIMNY) kompot. Mój malutki kanał na YT ...

źródło: comment_WZo4ChswGe10jszKCH0Bt8Yk9cyBnqvT.jpg

Pobierz
  • 41