Wpis z mikrobloga

Ugułem wiedziałem, że struś nie wytrzyma zbyt długo z okuratnym zachowaniem dla pana prezydenta. Myślałem, że wytrzyma ze 3 dni. A tu patrzę i nitrospacerowicz od samego rana dla knura się zachowuje się wulgarnie i go wyzywa. Swoją drogą wczoraj taki cichy is pokojny,bo chciał zostać w belwederze. Ten dekiel zarabia około 5 000 zł miesięcznie i nie chce wynająć jakiejś kuchni letniej, w której przynajmniej nie będzie śmierdzieć jak w oborze.Dziękuję za tę wypowiedź.PS UWIELBIAM WIAWIÓRKI!
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@tomasz-kotecki: Ty chcesz, żeby on kuchnię letnią wynajął jak on za frajer ma wersalkę i nawet rachunków tam nie opłaca. W tym roku meksyk w belwederze więcej zapłacił za rachunki niż major (30 marca zrobili lajta meksyk z kononem w wynajętym apartamencie Sławka, na którym od sławka dostali 1700 zł a meksyk ze swojej połowy zrezygnował żeby konon zapłacił za podłączenie wody po niepłaceniu czyli połowę meksyk zapłacił - 850 zł)
@PZt37: porobaczył by ze 2 miesiące. Nawet taki szczanodzbano, który ma trochę więcej oleju w głowie (choć oczywiście nadal jest debilem), nie może zbyt długo wytrzymać bez komentowania szkolnej. Zresztą wszyscy którzy uważają inaczej, niech zadadzą sobie podstawowe pytanie - co ich przyciągnęło do uniwersum? Menel z boboli? nitroszczur? Czy bemben?
Z części Waszych opinii wynika, iż Dziąślaksię nie wyprowadzi się, bo wie, że bez Kśka nie będzie miał widowni... On aż tak bystry nie jest:) Chyba chodzi tylko o rachunki, chociaż stać go na to żeby wynająć jakąś kawalerkę i zapłacić co miesiąc z 1 500 zł opłat.
@PZt37: myślę, że nie kręci ich ubliżanie samo w sobie, oni próbują go triggerować i doprowadzić do inby. Jak odetnie się od bembena to nie będzie przeciw komu go nastawiać, poza tym on już coraz bardziej uodparnia się na obelgi. Gimby podonejtowałyby go ze dwa miesiące, a potem źródełko by wyschnęło. Struś w pojedynkę jest nudny jak flaki z olejem.
@tomasz-kotecki:
Dokladnie! Ten debil mysli, ze jest megagwiazdorem i ludzie kochaja ogladac jak usiluje jesc breje z psiej miski ostatnim zebem i zawsze beda mu za to placic. Chodzi mu raczej o to, ze obecnie mieszka na krzywy ryj i dorzuca sie do oplat tylko w ostatecznosci (odciecie wody, pradu itp). Wie tez, ze mieszkanie w Belwederze to staly doplyw paczek, kasy i alko od odwiedzajacych ich widzow. Wreszcie Konon zajmuje