Wpis z mikrobloga

Wykopki jak co roku planuje zejsc troche z wagii i obecnie po pierwszym tygodniu polecialo 1,5kg troche duzo, ale zakladam ze to czesciowo woda zeszla?
Taka mam wizje rano 5:20 platki owsiane i kiwi co do tych pierwszych będzie z nimi problem jak bede zalewal sobie je wrzątkiem na wieczor i zostawial tak do rana (nie w lodowce)?
Jako ze i tak srednio mi smakuja bede urozmaical je kanapkami z chleba razowego.
Pozniej o 9:00 jaka kanapka najczęściej kupowana zwykle biale pieczywo, szynka ser zolty/tunczyk serek bialy
16:00 obiad ziemniaki gotowane i jakies mieso normalne domowe obiady zamiast 4 ziemniak 2 itd.
Pozniej w jezdze rowerem 19:00 jakies 40-50min jak wyrobie lepsza kondycje to bedzie sie wydluzal i okolo 20:20 jakies serek wiejski/jogurt naturalny z grejpfrutem i innymi owocami
Tak jak piaalem wczesniej polecialo 1.5kg z tym ze nie jadlem kolacji, a na sniadanie bylla jakas pizzerka/kanapka z bialego pieczywa. Rozumiem ze to bardzo chaotyczna i nie zbilansowana dieta, wiec drugie pytanko bardzo zle to wyglada?

#dieta #odchudzanie
  • 11
  • Odpowiedz
@Arsenic: zle
platki spokojnie mozesz zalac wieczorem, sam tak robie
na diabla ci te kanapki? razowy, nie razowy, to zbedne wegle
a pozniej jeszcze bialy chleb
a na kolacje zjesz malo i bedziesz glodny
i w ogole godizny masz dziwne, 5, 9 16 i 20?
wg mnie od 9 do 16 bedziesz glodny
  • Odpowiedz
Rozumiem ze to bardzo chaotyczna i nie zbilansowana dieta, wiec drugie pytanko bardzo zle to wyglada?


@Arsenic: dla mnie w #!$%@? źle xD za mało jesz człowieku chyba ze masz z 130 cm wzrostu xD - kluczem jest liczenie kalorii i bycie trochę poniżej limitu kalorii. Masz ujemny bilans chudniesz i nie ryzykujesz smierci z głodu xD Fitatu ściągnij, wylicz sobie jakie masz apotrzebowanie i licz kalorie tak żeby każdego dnia
  • Odpowiedz
@Arsenic: Wiesz, nie za wiele napisales o tej diecie bo.
Brak: bialka tluszczu wegli - obliczonych,
Brak wagi/wzrostu ile chcesz +/- zrzucic, brak foty pogladowej, wiec mozemy tylko gdyybac a nie merytorycznie CI udzielic odpowiedzi.

Na pewno kalorii jest bardzo mało, poczatkowo waga bedzie ladnie #!$%@?ć, niestety to o czym zapominasz to, to, ze i narazasz sie na utrate tkanki miesniowej - po prostu po redukcji bedziesz wygladac byc moze gorzej
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: @leftfinger: godziny 5 i 16 musza zostac ze wzgledu na prace ta 9 spokojnie moge przesunąć na 11/12 ale wolabym zostawic bo juz sie tak przywyczailem i zawsze sobje przerwe robilem wiec moze dodac kolejny poprostu o 12?
Z kanapkami jest tak, ze je lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Estetykatopodstawa: 178 obecna waga to 85,4 po utracie tych 1,5k . Niestety znam siebie i
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: ja nie chce sie wyciac... Chce tylko niewielkimi zmiany w zywieniu, wyrzuceniu smiecio jedzenia, piwa i ruchu zaczac tracic na wadze. Nie chce efektu jojo bo #!$%@? sobie diete gdzie na dluzsza mete bedzie uciazliwa i w koncu ja odpuszcze
  • Odpowiedz