Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje waszej pomocy :) Jaki najlepiej wybrać hosting + domenę .pl dla swojej pierwszej strony typu portfolio oraz do umieszczania testowych projektów (możliwe że będzie potrzebna większa liczba baz danych). Zastanawiałem się nad hostem #mydevil oraz domena w #ovh. Czy lepiej wybrać wszystko u jednego dostawcy np. ovh lub linuxpl.com?
#hosting #domeny
  • 7
@GablEtaS: Ja tam jestem zadowolony z UnixStorm. Mają nawet względne ceny, choć jak ktoś się uprze - wszystko znajdzie taniej.

Lepiej wszystko u jednego - przynajmniej masz wszystkie usługi w jednym panelu, w tym proformy od jednego dostawcy. Technicznie może być od różnych jednak, kwestia wygody.
@GablEtaS: Trzymaj się daleko od nazwy i home. Do domen polecam namecheap, choć nie wiem czy mają ".pl". Do ".com" są najtańsi, i nie mają żadnych absurdalnych ofert w stylu "pierwszy rok $1, każdy następny $100".
@GablEtaS: jak rok temu sprawdzałem to ovh mialo najtańsze domeny. Ja trzymam tam wszystkie i mam przekierowane na mydevil. Nie stwarza to żadnych problemów.

jakbyś potrzebował kod -20% do mydevil to służę ;)