Wpis z mikrobloga

Czas jakiś temu trafiłem tu na wpis Mirabelki, która tworzy cuda na kubkach i spodobały mi się one na tyle, że postanowiłem poprosić o wykonanie dwóch sztuk. Podrzuciłem pomysł, a w przypadku jednego z nich skonsultowałem możliwość wykonania pewnego bajeru (o tym niżej). Po wstępnym dogadaniu szczegółów, zostawiłem wolną rękę i... nie rozczarowałem się. Co to, to nie. Całość zapakowana tak, że słoń musiałby na tym usiąść, żeby nie doszło w 1 kawałku. Rewelacja.

Otworzyłem paczkę, odpakowałem i... banan. Zwykły kubek, ktoś powie, a cieszył się człowiek, jakby miał 6 lat i właśnie dostał prezent na dzień dziecka () Jak się już pierwszym nacieszyłem, to dopiero wziąłem się za drugi i tutaj czekał mnie już plaskacz w twarz. Szok. Jakie to jest cudne! (ʘʘ) I te przesympatyczne przywieszki.

Poza wrażeniami wizualnymi doszły te... wagowe. Jakie to jest leciutkie! I absolutnie nie rozpatruję tego w kategorii wady.
Kubki mieszczą ca. 800ml, a mój dotychczasowy, który mieścił ok. 750ml, był zdecydowanie cięższy. Wziąłem je z ciekawości na wagę. Nie dość, że takie zbiegi okoliczności to miód na moje serce ( waga kubka nr 1 - #informatyka #nieboperfekcjonistow ), to widać było, że te wiaderka mogą ważyć nawet mniej niż czerwony "kwadraciak" z Nescafe, który mieści jakoś ledwo ponad 400ml.

Wołam @Symmachus - bo to właśnie jej dzieła wywołują uśmiech na mojej twarzy za każdym razem, gdy robię sobie kawy czy herbaty. Jeszcze raz dzięki!

Kubek nr 2, wspomniany "bajer", jak i oficjalne ważenie, w komentarzach.

#chwalesie #kawa #herbata i może trochę #pijzwykopem
NyanNyan - Czas jakiś temu trafiłem tu na wpis Mirabelki, która tworzy cuda na kubkac...

źródło: comment_MwPNsgEdKGa1GD4hoGsY6iWVRMss3pZh.jpg

Pobierz
  • 35
@jzs44: Może się na powrót rozkręci, inaczej po co te przywieszki z danymi? Choć ja tu tylko przypuszczam, niczego nie stwierdzam :)

@WuDwaKa: Ten nie, nie wiem czy tak się da, może warto spytać Autorkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NyanNyan wooow dziękuję za tyle słów uznania jest mi mega miło :) Nie spodziewałam się też ważenia jestem pozytywnie zaskoczona :) Zawsze się staram by kubki sprawiały radość i dawały siłę na cały dzień :) Niech długo i dobrze służą :) Mam pytanko, zrobiłeś bardzo cudowne zdjęcia, mogę je wykorzystać na instagramie?

@nerwowy89 @Stan_Dembinsky Tak można, zapraszam na priv :)
@jzs44 zaczęłam znowu wstawiać ale mało regularnie. Wszystko z powodu jednego mirka