Wpis z mikrobloga

Teraz mi się oberwało, ze bronię tych właścicieli

Wcale ich nie bronię tylko przestrzegam przed wydawaniem wyroków przed pozwaniem wszystkich okoliczności..
pies miał cień, miał michę. Jakos mój tata POLICJANT TRESER PSÓW POLICYJNYCH jak pracował to zawsze swojego partnera brał do domu. Pies zawsze był na podwórku i nigdy żaden nie umarł na udar.

Tamten psiak chorował, z resztą to karykatura psa jak ktoś dobrze powiedział.
Skoro policja stwierdziła ze miał dostęp
  • Odpowiedz
mam na myśli ochronę zwierząt domowych


co to są zwierzęta domowe
i czemu akurat one zasługują na pełną ochronę a inne morzna bezkarnie mordować

@kejterr:
  • Odpowiedz
@RatKing: Karykatura to faktycznie złe słowo. Ale te psy mają problemy z oddychaniem, ze względu na genetycznie złą przegrodę nosową, najczęściej są alergikami, nie lubią spacerów, mają problemy z sercem i kręgosłupem.
Faktycznie czasem nawet lepiej wziąć kundelka niż tego buldoga.

Nie ekscytuj się tak. Myśle ze tą złość możesz wylać nie na mnie tylko na tych właścicieli- jeśli faktycznie jesteś pewnien ze smierć tego psa to ich wina
  • Odpowiedz
@RatKing: Każdy mierzy swoją miarą- jak widać. Niczego nie potwoerdzm, Nie wyrokuje tylko zwracam uwagę na okoliczności. Nie możesz być pewny! Nie ty jesteś od wyroku tylko policja i prokuratura!!

I jeszcze raz wspominam. Dziecka się nie zostawia na zewnątrz a psa MOŻNA oczywiście jeśli ti jest wyżej wspomniany, zdrowy pies ze zdrowej rasy.
A nie z takiej karłowatej, jak mops czy buldog francuski.

Jeszcze raz wspominam; samosąd jest zwykle niesprawiedliwy
  • Odpowiedz