Wpis z mikrobloga

@Reniferus: przede wszystkim, musialbys go DOBRZE i DOKLADNIE obejrzec i powtorzyc czynnosc z 5 razy, tak dla pewnosci xDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to byscie sie nie potopili, ale i tak rzeka moze byc zdradliwa...tam jednak jest nurt a nie np jak na jeziorze, spokojnie
  • Odpowiedz
@Michalinaaa noo co do pająków to taki mały, jednoosobowy sanepid jestem :D
Tak swoją drogą to widziałaś gdzieś węża, że jesteś przekonana, że się ich srogo boisz :D?
Las, jezioro, bo węże bardzo dobrze pływają
  • Odpowiedz
@Reniferus: tak, chyba zmije widzialam raz w zyciu na podworku, czy padalec...ale kurcze za duzy na padalca, przy moim domu jest taki dziki park ze stawem zarosnietym, wiec wiesz :D
wrr, az na sama mysl mnie telepie xD
ale dobrze, ze sprawdzasz, pozniej nic Cie nie zaskoczy, CHYBA :D
  • Odpowiedz
@Michalinaaa no zawsze jest te chyba :D
Obyśmy już nigdy nie musieli spotkać naszych nemezis, choć to pewne niemożliwe. Raz nawet chciałem się zaposać na terapię ale nie dałem rady. Jedna polega na spokojnym oswajaniu się z fobiami.
Druga jest lepsza :D bo rzucają na ciebie takiego pająka lub węża i masz przestać się bać xD
  • Odpowiedz
@Reniferus: nie wiadomo co gorsze xDDDDD tak, ja tez o tym myslalam ale sadze ze bym zaczela piszczec, krzyczec i plakac jednoczesnie wiec NOPE XD
wyobrazasz sobie miec pająka na nosie? :D jak jeden ze złodziejaszków w Kevin sam w domu ;)
  • Odpowiedz
@Michalinaaa pamiętam ten widok. No to ja bym tak samo wyglądał pewnie xD
Raz nawet sam próbowałem się przestać bać pająków i jak miałem w domu takiego chudego pajączka to chciałem go chociaż palcem dotknąć. Od tamtego momentu uznałem, że dobrze mi z tą fobią :D
  • Odpowiedz
@Michalinaaa tak :D bo finalnie palec był z 5 cm od niego. Przeraża mnie bystrość takich zwierzątek i to że lubią nas obserwować. Te większe śledzą cię wzrokiem. Trochę to creepy wygląda. Tak czy siak nie lubię jak są zabijane zwierzęta i nawet takie pajączki. Maleństwa nic mi nie robią, a nawet pomagają, bo polują na muchy itp i sprzątają po sobie. Jednak zawsze daję zlecenie na zabójstwo i ktoś musi je
  • Odpowiedz
@Reniferus: moj tata mowi zawsze zebym nie zabijala tych pajakow bo sa pozyteczne, ale moj strach jest wiekszy :D creepy wygladaja pajaki z bliska, serio z bliska jak sie przyjrzysz i spojrzysz w ich oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
no to zadnej amputacji nie bylo, uff :D tak, one są bystre, potrafia sie kamuflowac i nie ruszac przez godzine by upolowac ofiare...ale to jest wlasnie natura,
  • Odpowiedz