Wpis z mikrobloga

Dzień trzeci...

#muzyka #rap
Dziś wujek Rysiu wjeżdża na rejon. Głucha Noc Pewnie bardziej nostalgicznie, ale jest to pierwsza myśl, jak ktoś rzuca słowami "stary rap". Oczywiście można mówić o JedenOsiemL, 3W, WSZ i innych, ale... taki mój wybór.
#gry
Padło na CALL OF JUAREZ - Nie wiem czy to przez to, że uwielbiam spaghetti westerny czy może dlatego, że była pierwszym "poważnym" doświadczeniem sieciowym, ale na pewno była niesamowitym doświadczeniem. Jeżeli nie mieliście okazji spróbować, to polecam kiedyś zagrać w ostatnią cześć czyli GUNSLINGERA - krótki, liniowy shooter, ale też jedna z najlepszych novel w ogóle.

A z morałków może... Nie wiem, nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy. Niech będzie, że trochę #feels i #truestory - kilka lat temu robiłem zakupy przedświąteczne i na parkingu zaczepił mnie żebrak. Czysty, nawet porządnie ubrany i zapytał czy byłbym mu w stanie dać kilka zł na jedzenie, bo już 2 dni nic nie jadł, a leki musi przyjmować, bo niedługo operacja nogi i wróci do pracy, że mu wodę w pompie na działkach odcięli i musi ją teraz sam kupować itp. itd. Jako, że miałem tylko plastik, a chwilę wcześniej po internecie latał post z FB, z rachunkiem w tle i podobną sytuacją, to stwierdziłem, że mogę sam mu coś kupić. Oczywiście się zgodził - zapytał tylko, za ile około będę wracać, żeby mnie nie przegapić lub żebym nie musiał czekać za długo. Na odchodne zapytał jeszcze nieśmiało, czy mógłbym mu kupić kefir, bo bardzo lubi a już dawno nie mógł sobie pozwolić. Kupiłem. 4. Do tego jakieś 2 chleby i po kawałku jakiegoś sera i szynki, wszystko coś koło 20zł.
Finału pewnie się domyślacie. Chwilę się go naszukałem - fakt faktem przez kolejki wyszedłem 20min później niż planowałem - przeprosił, pochwalił się, że ma już uzbierane 13zł i zapytał, co może sobie wybrać z siatki, którą mu wręczyłem. Tak, rozkleił się, ja dotrwałem do wyjazdu z parkingu.
Dziś facet może już nie żyje, może zabieg się nie udał i stracił nogę... a może coś mu się udało i całkiem dobrze żyje. Nie wiem.
I to wszystko przez to, że szukając inspiracji na wpis poszedłem sobie zrobić koktajl z truskawek, który robię... na kefirze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miłego dnia misiaki!
#dailyamcontent