Wpis z mikrobloga

@Parker_: Masz sporo racji. Nawet gdyby nie transi, to prawda jest taka, że z cyberpunkiem pod rękę prawicy nie jest. Bo o inny trans tu chodzi, transhumanizm. Prawica za bardzo nie przepada za tym nurtem myślowym- delikatnie mówiąc. Imo gra raczej będziesz szokująca dla wielu ludzi, którzy nie znają tego pojęcia bez względu na przynależność polityczną
@Parker_: Jak na razie to ból dupy mają lewaki. Poza tym widać, że nie masz pojęcia o uniwersum cyberpunka w tym świecie są różne strony i wszyscy się między sobą żrą gracz ma dużo swobody z kim che współpracować.
Oryginalny cyberpunk wyśmiewał również nowoczesne taktyki wymuszania na innych różnych rzeczy (załączony obrazek)
Pobierz
źródło: comment_Ie8FiBIdM5Tg6wwThchDjzd2rc2x8fUf.jpg
@elswyr78 @Parker_: Nie o to jest afera, afera jest o wyciąganie wniosków z pupy że CDPR to rasiści i transfoby bo ktoś rok temu napisał głupi komentarz na TT i to się tak ciągnie gdzie ludzie szukają najmniejszej zaczepki.

W Wiedźminie afera bo za mało czarnoskórych, w demie 2077 afera bo stereotypy że w gangu Vodoo Boys są Haitańczycy a wiecie na Haiti się uprawiało Vodoo kiedyś tam, kolejna afera bo
@Slavonlorden: Cyber jest po prostu kosmopolityczny w swojej krytyce. Nikomu nie oszczędza. Tutaj od innej strony.
@Navari: Ja wiem o co jest afera. Nie zmienia to faktu, że ta gra to zdecydowanie nie jest też target jakiś prawicowych zwolenników, jak niektórzy próbują teraz kreować. No błagam. Zalecam spojrzeć na zrzut, który dołączyłem.
Pobierz
źródło: comment_N7FE6zaN47zAwREjgs5ziyiqW8T8C0vU.jpg
@elswyr78: No wiele osób się zdziwi pewnie, CP to świat gdzie nie ma poszanowania dla ciała ani wartości czy tradycji i będą się mogły dziać różne nietypowe rzeczy. Ale nie o to jest afera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Navari: Mogę się zgodzić. Ale przywoływanie neuropy, jakby miał ją #!$%@?ć sam fakt powstawania gry dziejącej się w świecie przyszłości, transhumanistycznej jak ktoś słusznie napisał, transpłciowej, w świecie gdzie ciało jest narzędziem odartym z religijno konserwatywnego #!$%@? to zakrawa ba kpinę(sic!). Podpalanie się jakiś pojedynczych SJW z zachodu nie ma nic wspólnego z wykopową neuropą. Ta gra i jej świat jeśli ma kimś wstrząsnąć to zakonserwowanymi nie zdolnymi zaakceptować nowego mózgami
przekazuje podziały i opisuje wypatrzenia z każdej strony podziałów społecznych.


@Parker_: Lewica nie chce żeby pokazywali te podziały, oni chcą żeby wszyscy ponad podziałami w tej grze trzymali się za ręce i biegli w stronę zachodzącego słońca walczyć ze złem. Zamiast odcieni szarości czarno biały świat family frendly.
@Parker_: Tutaj pod tagiem na wykopie wiele osób przesadza to fakt, ale tak to już tutaj jest ogólnie od jakiegoś czasu. Ekstremizm w każdą strone jest zły a że Cyberpunk jest mocno politycznym settingiem to mam nadzieje że wszystkie ekstremizmy w jedną czy drugą strone zostaną odpowiednio skomentowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem jest też przez strach żeby CDPR nie uległ samocenzurze jak część innych developerów (pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parker_: te "prawaczki" to do mnie XD? Po co taka agresję od razu wypluwasz. Lgbt zignoruje ten wpis i nie masz nawet po co z tym dyskutować. A gra w pewnym sensie będzie pro lgbt i w pewnym sensie jest to super. Nie pluj się