Wpis z mikrobloga

@Slavonlorden: Zjechał za wyciągnięte z dupy zarzuty, wobec gry, która będzie pro postępowa. A zapowiadane opcje kreacji postaci trans? Nawet plakat z gry którym prawaczki bezmózgo się jarają jak to niby ośmiesza transów, stworzyła osoba panseksualna i tłumaczy go jako krytykę seksualizacji transów. Także ból dupy prawaczków po premierze będzie mocny.
  • Odpowiedz
@Parker_: Masz sporo racji. Nawet gdyby nie transi, to prawda jest taka, że z cyberpunkiem pod rękę prawicy nie jest. Bo o inny trans tu chodzi, transhumanizm. Prawica za bardzo nie przepada za tym nurtem myślowym- delikatnie mówiąc. Imo gra raczej będziesz szokująca dla wielu ludzi, którzy nie znają tego pojęcia bez względu na przynależność polityczną
  • Odpowiedz
@elswyr78 @Parker_: Nie o to jest afera, afera jest o wyciąganie wniosków z pupy że CDPR to rasiści i transfoby bo ktoś rok temu napisał głupi komentarz na TT i to się tak ciągnie gdzie ludzie szukają najmniejszej zaczepki.

W Wiedźminie afera bo za mało czarnoskórych, w demie 2077 afera bo stereotypy że w gangu Vodoo Boys są Haitańczycy a wiecie na Haiti się uprawiało Vodoo kiedyś tam, kolejna afera bo
  • Odpowiedz
@elswyr78: No wiele osób się zdziwi pewnie, CP to świat gdzie nie ma poszanowania dla ciała ani wartości czy tradycji i będą się mogły dziać różne nietypowe rzeczy. Ale nie o to jest afera.
  • Odpowiedz
@Navari: Dla mnie czepialstwo lewicowych środowisk w stosunku do do gier CDPR to jest w ogóle jakieś kuriozum. Wiedzmin był dość mocno o dyskryminacji, a oni uczepili się tego, że nie ma tam czarnych, czyli gra jest rasistowska ( ͡º ͜ʖ͡º) To jest cokolwiek schizofreniczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Navari: Mogę się zgodzić. Ale przywoływanie neuropy, jakby miał ją #!$%@?ć sam fakt powstawania gry dziejącej się w świecie przyszłości, transhumanistycznej jak ktoś słusznie napisał, transpłciowej, w świecie gdzie ciało jest narzędziem odartym z religijno konserwatywnego #!$%@? to zakrawa ba kpinę(sic!). Podpalanie się jakiś pojedynczych SJW z zachodu nie ma nic wspólnego z wykopową neuropą. Ta gra i jej świat jeśli ma kimś wstrząsnąć to zakonserwowanymi nie zdolnymi zaakceptować nowego mózgami
  • Odpowiedz
przekazuje podziały i opisuje wypatrzenia z każdej strony podziałów społecznych.


@Parker_: Lewica nie chce żeby pokazywali te podziały, oni chcą żeby wszyscy ponad podziałami w tej grze trzymali się za ręce i biegli w stronę zachodzącego słońca walczyć ze złem. Zamiast odcieni szarości czarno biały świat family frendly.
  • Odpowiedz
@Parker_: Tutaj pod tagiem na wykopie wiele osób przesadza to fakt, ale tak to już tutaj jest ogólnie od jakiegoś czasu. Ekstremizm w każdą strone jest zły a że Cyberpunk jest mocno politycznym settingiem to mam nadzieje że wszystkie ekstremizmy w jedną czy drugą strone zostaną odpowiednio skomentowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem jest też przez strach żeby CDPR nie uległ samocenzurze jak część innych developerów (pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parker_: te "prawaczki" to do mnie XD? Po co taka agresję od razu wypluwasz. Lgbt zignoruje ten wpis i nie masz nawet po co z tym dyskutować. A gra w pewnym sensie będzie pro lgbt i w pewnym sensie jest to super. Nie pluj się
  • Odpowiedz