Wpis z mikrobloga

@Mandarlin: Ale przecież np. nintendo switch serio to gówno. Zobaczcie sobie na forach jakie ludzie mają problemy z tą konsolką. Ciągle coś się psuje, joycony wypadają, wszystko się rysuje w #!$%@?.

Samo nintendo traktuje polske jak kraj 3 świata więc nie ma ani jednego powodu żeby uważać, że nintendo to jest to.

Co ma nintendo do zaoferowania? Mario, zelde i ? Mario czy mario? a może Skyrima ? XD #!$%@? prosze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DubStep_Gun: bez przesady. Sam uważam że switch to gówno bo jest zrobiony ze słabych materiałów, jest za duży i niezbyt ergonomiczny. Ale gdyby zrobili wersję bardziej kompaktową, mogłaby to być świetna konsolka. Są tam jakieś fajne tytuły, jak octopath czy pokemony (dla których kupiłem 3DS i planowałem kupić GBA). No i porty które źle nie są.

Niestety Sony się poddało i nie ma za bardzo konkurencji wśród handheldów.

BTW Nintendo wszystkich
@DubStep_Gun: zaraz przylezie jakiś spierdox i stwierdzi że to cudowna konsola o setkach ciekawych gier a ty się nie znasz. Nintendo to wg.mnie idealne konsole dla dzieci, fajne kolorowe gierki które są dobre dla młodych, mario karty czy inne te typowo familijne platformówki itp. Ale jak widzę dorosłego typa z tym to na śmiech się zbiera, no #!$%@? 27 letni otyły, nieogolony chłop grający w gierkę o jakimś elfie w zielonych
@DubStep_Gun: Po premierze nintendo switch przeglądałem trochę stronek, gdzie ludzie się rozpisywali przed i po premierze nintendo switcha. W skrócie - liczyli na lepszą rozdzielczość, na mocniejsze bebechy (a nie w gruncie rzeczy nvidia shield z joyconami) na nierysujący się ekran itd. itp.

No ale oczywiście zaraz się zbiega fala fanboyów, którym to nie przeszkadza, bo przecież nowa zelda, nowy marian itd. Nie przemówisz, że ludzie płacą ekstra tylko dlatego, bo