Wpis z mikrobloga

Ta dzisiejsza młodzież to jakiś dramat. Przechodziłem właśnie koło podstawówki i nagle widzę, że dzieci wesoło wybiegaja. Chodnik opluły ludzi przepędziły. I ciągle śpiewają hej hej na na hej hej. Dramat #oswiadczenie
  • 38
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: kurna za każdym razem jak to widze/słysze to przypomina mi się jak raz na wakacjach musiałem przekonywać kolegów że tam jest "wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy" a nie "wszyscy mamy źle w hłowach, przeżyjemy" oni uważali moją wersje za bezsensowną, pokazałem im w końcu teskt na tekstowo xd
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Ale to się bierze z domu, rodzice wcale nie lepsi. Wiesz, co się dzieje jak wyjadą na wakacje wszyscy ich podopieczni? Na co dzień niby zorganizowani i poważni, uczesani i przezorni, a jak nie ma dzieci w domu to szkoda gadać, jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia, kurde bele, leci...
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Eh po liceum nie lepiej. W maju siedzisz i się nudzisz to pytasz się ludzi czy chcą wyjść gdzieś i odpisuje ci kolega, że ma dzisiaj maturę nie ma czasu na piwo w ogóle... No szkoda mi tak młodej duszy.
  • Odpowiedz