Wpis z mikrobloga

Dla rozgłosu czy nie?
Dla pieniędzy czy nie?
Pod publikę czy nie?
Kogo to ku*wa obchodzi? Która medialna para tego nie robiła i nie robi? To są takie argumenty wyssane z ch*ja. Nie mam się do czego doj*bać to napiszę, że są ze sobą, bo Olo ma ciśnienie na czek ¯_(ツ)_/¯
Nawet jeśli ma to jest to tylko i wyłącznie ich sprawa, a konkretnie Jukejki co z tym hajsem zrobi. Druga sprawa to bądźmy szczerzy.. 100k na te czasy to grosze.
Ważne, że są razem. Może faktycznie się kochają i jest im z dnia na dzień coraz lepiej? Poza tym wydaje mi się, że Jukejka ze swoim charakterem na pewno nie byłaby w jakimś związku tylko i wyłącznie dla rozgłosu..
#!$%@? widać w pobliżu nie ma. Wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli do aktorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie by było gdyby faktycznie Jukejka i jej znajomi przekonali się, że to fałszywa szuja i nic więcej.

Ciekawe czy za 10 lat jak nadal będą parą też będziecie pisać TYLKO DLA PIENIĘDZY xDD


#bigbrother
Pobierz qq4life - Dla rozgłosu czy nie?
Dla pieniędzy czy nie?
Pod publikę czy nie?
Kogo to k...
źródło: comment_VYCifF1wIs5q5xcSl7pq06UzE2vkRQ5Y.jpg
  • 21
Ja to bym była w ciężkim szoku, gdyby tej swojej sytuacji nie wykorzystali. Może po prostu jestem mniej wspanialomyslna, ale uważam że jak ktoś dał się dobrowolnie zamknąć na 3 miesiące żeby inni mieli z tego content, to po wyjściu kasa z tego należy mu się jak psu zupa. A że jest im łatwiej we dwoje, bo romanse się sprzedają, no to tym lepiej. I nie, dla mnie to nie wyklucza faktu,
@qq4life: Jasne co w tym zlego ze wykorzystuje dziewczyne ¯\_(ツ)_/¯ robi to dla kasy i z premedytacja wciska jej kit ze kocha dopoki kasa leci. Jesli zostawiasz moralnosc za drzwiami, to po co uzywasz slowa falszywa szuja w stosunku do kogos innego? Parafrazujac fajnie jakby Jukejka i znajomi przekonali sie ze Olo to falszywa szuja.
@dolomit-statyczny: No bo to jest jej sprawa. Będzie chciała to mu da nie będzie chciała to mu nie da?
Ludzie wszędzie doszukują się niewiadomo czego. Rozejdą się, bo ją wykorzysta to tylko wtedy możesz pisać, że fałszywa szuja, bo akurat dla Twojej wiadomości #!$%@? pokazywał to dzień w dzień w programie.
Twój wiek też wychodzi. Zachowujesz się jak te dzieci i madki na instagramie. Wymyślasz bajki i siejesz w świecie :)
@qq4life: Bedzie mu dawala, bo ten bedzie jej wciskal kit, a on doskonale wie jak Madzie jest latwowierna. Falszywa w stosunku do Madzi w programie tylko Olek jaj robil na zlosc. To wykop zamienil sie dupami z madkami z fb i insta, od poczatku byl pojazd na madki, ze bronia tego zwiazku gimnazjalistow, ale sam widze to wiesz bo z tamta wyemigrowales dwumiesieczna zielonko( ͡° ͜ʖ ͡°)