Wpis z mikrobloga

Picie ze mną kompot za zdrowie @kucma19 Ten przemiły Mirek zrobił mi wakacyjną #wykopaka, bo jęczałam na tagu, że już się nie mogę doczekać. I dzisiaj wyciągnęłam z paczkomatu różową przesyłkę ( ͡º ͜ʖ͡º) pełną przepięknych niespodzianek. Widać, że się napracowałeś. Wszystko mi się podoba, wszystko mi się przyda, wszystko mnie cieszy! Słodyczom ta pogoda rzeczywiście niezbyt się podobała, ale co się rozpuscilo to zastygło i smakowało dobrze :P Masz rację, powerbankow nigdy za wiele, będę mogła na dłużej pozostawać zdala od cywilizacji. Alkohole czekają na swój moment, ale konserwa właśnie jedzie ze mną w Bieszczady :) Dziękuję Ci z całego serducha, wprawileś mnie w dobry nastrój na długi weekend. Paczka dla Ciebie będzie gotowa w przyszłym tygodniu, mam nadzieje, że dosięgnę tej wysoko postawionej przez Ciebie poprzeczki ;) Jeszcze raz dziękuję! (ʘʘ)

#chwalesie #wykopaka #wykopoczta #czujedobrzeczlowiek
errabunda - Picie ze mną kompot za zdrowie @kucma19 Ten przemiły Mirek zrobił mi waka...

źródło: comment_x9eNEdb8xEub9mJAd4Ksh9ZkKhWYGVXN.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@happyloverboy: sorki ale limit paczek został już wyczerpany. errabunda Cie uprzedziła, ale nic sie nie martw. Mirków tutaj przecież jest bez liku. Z autopsji wiem że przygotowanie prezentu jest odrobinkę fajniejsze niż otrzymywanie. Z tego co widzę to @Shivaa jest chętna więc możesz sie wykazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@errabunda: Z wielką przyjemnością rozkminiałem czym by Cie tu zaskoczyć i cieszę sie że paczka była źródłem
  • Odpowiedz