Wpis z mikrobloga

To jedna z największych gejmingowych zbrodnii przeciwko ludzkości, że do tej pory nie powstała żadna na prawdę rozbudowana gra Pokemon, w grafice 3d, z dopracowanym, głębokim gameplayem i przemyślanymi mechanikami RPG, pozwalająca na setki godzin rozgrywki (tak, wiem, można łapać shiny, ale to jest porażka). Od ponad 20 lat żerują na nostalgii, wypuszczając co jakiś czas wysrywa, który praktycznie się nie zmienił od początku. Żygać się chce, taki potencjał tak zmarnować.

A mogło być jak na zdjęciu poniżej.
#pokemon #gry #nintendoswitch #reddit
Pobierz
źródło: comment_sBlbsStLpL9XFqlBmZPOSmaENxU81uT0.jpg
  • 60
genialne screeny a z twoim zdaniem zgadzam się jak #!$%@?. Mówiłem to już jak wychodziło gta3, ale ze w czasach gdy open worldy 3D śmigają bez problemu na czymś co nosisz w kieszeni to jest naprawdę wstyd!! Wyobraź sobie taka gre w online :3333 aż się ciepło robi na serduszku
@borsuczki_robio_sztuczki: Bo nintendo gry 3xA wydaje tylko przy premierze nowej konsoli patrz. breath of the wild xD A potem lecą tym samym gównem które serwują od lat, Mario platformer, Luigi coś tam nawiedzone, w #!$%@? starych gierek z nową oprawą za 300 zł sztuka i jakieś kartony xD
Jal ludzie uważają że bethesda pluje na konsumentów, to nintendo już od jakichś 10-15 lat sra im do mordy xD
@Prowo: ja to powtarzam od dawna, że nintendo sobie leci w #!$%@? ostro. Wiedzą, że mają pewny playerbase i czego by nie #!$%@?, to ludzie będą w nich wpatrzeni jak w obrazek. I to nie jest poziom Bethesdy, to jest zupełnie, zupełnie co innego.

Dla fanboya nintendo nie ma znaczenia to, że konsolka, którą dostał, to w gruncie rzeczy tablet nvidii. Co tam, że nawalili kolejnych iteracji swoich gier. SĄ PORTY,
@cienki137: najlepsze są głosy kompletnych fanbojów typu dark arhon, którzy mówią ŻE WIEDŹMIN TO IDEALNA GRA ŻEBY ODPALIĆ PODCZAS JAZDY AUTOBUSEM, xD wiedźmin 3 idealna gra przenośna xDdddDDD
Mnie ze wszystkiego co ma do zaoferowania switch zainteresowała tylko zelda, ale jak mam płacić 2k za gre+konsole=przycisk do papieru, to wole jednak czekać na sensowny emulator.
@Prowo: ponoć już jest, kumpel mi kiedyś o nim mówił. Nie wiem czy to ten, ale ja z rok temu słyszałem o CEMU. Genralnie możesz sobie odpalić w 4k, pozmieniać trochę wygląd gry, większa płynność itd. Nie wiem jak ostatecznie im wyszła optymalizacja, dawno w temacie nie siedziałem.