Wpis z mikrobloga

@Kicam Więcej osób szanuje najnowsze dnd (5), mówiąc, że mają wszystkie zalety wersji 3,5, a jednocześnie są zbalansowane i uwolnione z niepotrzebnej złożoności. I dokładnie to samo nt najnowszego Warhammera
@Ignacy_Patzer: Sam będę robił wszystko. Oglądałem sesje Markowicza i teraz na GameTrollTV są zapisy livów z 4 edycji Warhammera. To tak sobie badam jak to się robi : D Ja i moi znajomi zieloni w to całkowicie.
@Kicam: Przygotuj sobie punkt startowy i najbliższe otoczenie (do np. 5 dni drogi od punktu startowego), umieść kilka interesujących punktów (ruiny, opuszczone świątynie, nawiedzone lasy i inne takie), możesz do tego użyć programu w rodzaju AutoRealm albo Hexographera. Dalsze możesz tylko zarysować i dodawać szczegóły, kiedy będzie to potrzebne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kicam: z piątki będziesz zadowolony. Najlepszy, imho, dotychczas to właśnie wspomniany 3,5. W sumie to na bazie tego wszystko co związane z Pathfinderem.

O Mlotku nie mogę się wypowiedzieć. Ja zaczynałem od 1 edycji i do niej mam sentyment, ją mam prawie w pełni skolekcjonowaną. 2. niby jest całkiem dobra, 3. to bardzo dziwna hybryda, a 4 (zamówiona już) ma być, oby tak było, najlepsza z dotychczasowych.