Wpis z mikrobloga

@angor86: Widziałeś socjalistę który obwinia inną biedną grupę zawodową czy innych biednych pracowników że ci za dużo zarabiają? Prawica tak robi, że jest np. strajk górników to wmawia wszystkim innym że górnicy są uprzywilejowaną grupą. Jest strajk nauczycieli to żeby reszta społeczeństwa nie stanęła w ich sporze z nauczycielami po stronie nauczycieli to przekonują że są to nieroby i mają za dużo wolnego i to ty z podatków płacisz. Jak jest
@Solstafir:

Prawica tak robi, że jest np. strajk górników to wmawia wszystkim innym że górnicy są uprzywilejowaną grupą. Jest strajk nauczycieli to żeby reszta społeczeństwa nie stanęła w ich sporze z nauczycielami po stronie nauczycieli to przekonują że są to nieroby i mają za dużo wolnego i to ty z podatków płacisz.


Problem jaki mam z twoim argumentem jest taki, że blokuje jakąkolwiek dyskusję o nadmiernych przywilejach grup zawodowych. Stwierdzasz, że
Problem jaki mam z twoim argumentem jest taki, że blokuje jakąkolwiek dyskusję o nadmiernych przywilejach grup zawodowych. Stwierdzasz, że urzędnicy w Polsce są niewydajni? Szczujesz ludzi. Wcześniejsza emerytura dla wojskowych nie jest OK według ciebie? Szczujesz ludzi. Naprawdę trudno z czymkolwiek takim dyskutować


@angor86: Powiem więcej, nie tylko że trudno ale to niemożliwe. Sory - to lewica ma rację :)

Wiesz, załóżmy, że masz strajk nauczycieli którzy domagają się podwyżek. Oznacza
@Solstafir:

Powiem więcej, nie tylko że trudno ale to niemożliwe. Sory - to lewica ma rację :)


Skoro bawisz się w dogmaty o nieomylności lewicy i o tym, że niemożliwym jest, żeby jakakolwiek grupa zawodowa miała nadmierne przywileje to ta dyskusja nie ma sensu.
@Solstafir: twoje zdanie niczego nie dowodzi, równie dobrze możesz twierdzić, że kasjerzy Biedronki wyzyskują ponad połowę społeczeństwo bo lepiej od niego zarabiają.

Jedynym twoim argumentem na cokolwiek są powtarzane w kółko dogmaty. Chcesz to sobie w nie wierz, ja z twoją wiarą nie zamierzam dyskutować.
@angor86: Sprawdź sobie wykaz najlepiej płatnych zawodów. Na pierwszym miejscu jest "przedsiębiorca". Wtedy uwierzysz w ten "dogmat" :) To że w obecny systemie państwo Kulczykowie mają się najlepiej (znacznie lepiej niż kasjerzy z Biedronki) to też wszyscy wiedzą i właśnie chyba tylko dogamtyczni liberałowie mają z przyznaniem tego jeśli wtedy przegrywają dyskusję hahaha
W zasadzie twoim argumentem na moje fakty jest powtarzanie: "to tylko twoje dogmaty". W ogóle nie zrozumiałeś tego co powiedziałem. Jeśli ktoś ma rację to niemożliwe jest udowodnienie że nie ma racji. Tyle. Więc nie skarż się że trudno się dyskutuje z kimś kto uważa że 2+2 to 4, tylko pogódź się że ten "dogmatyk" ma rację.
@Solstafir: nie zamierzam dyskutować z twoimi "faktami" bo dla ciebie dowodem na to, że producenci niebieskiej farby kontrolują niebo jest fakt, że niebo jest niebieskie.
I oczywiście podstawowa zasada dyskusji - kiedy podajesz jakąkolwiek tezę to ty musisz ją udowodnić.

Tak przy okazji - 2x2=4 to aksjomat, nie dogmat. Polecam się doedukować.
@angor86: Nie ja nazywam te oczywistości dogmatami tylko ty. Ty się doedukuj.

dla ciebie dowodem na to, że producenci niebieskiej farby kontrolują niebo jest fakt, że niebo jest niebieskie.


@angor86: Kolejny stek bredni. Imputowanie mi jakiś wymysłów. I rozmawiaj tu z takim... Jeszcze mnie pooucza jak sie dyskusje prowadzi.
@Solstafir: twoje tezy są jednocześnie twoimi dowodami, nie rozróżniasz aksjomatu od dogmatu, uważasz, że muszę przyjmować z automatu twój punkt widzenia. Nie potrafisz prowadzić dyskusji.