Wpis z mikrobloga

@Bochun: Taaa ale strasznie mnie wkurza moja szczęka i podbródek, i mimo że mam te kości policzkowe to i tak wydaje mi się że tak średnio bo jednak lower third jest chyba najważniejsza w wyglądzie.
@Tatankajotanka: wiesz co już sam nwm, może tak być, ale ostatnio strasznie spadła mi samoocena bo laska do której zarywałem i jej to powiedziałem stwierdziła że nie chce tego bo zawsze jak się komuś podoba to się wszystko psuje, a potem się okazało że podoba się jej inny XDD
Mam taki sam podbródek, i zawsze myślałem że jest w opór #!$%@?, ale potem ogarnąłem że w #!$%@? przystojnych aktorów i piosenkarzy ma taki sam, nawet Taco Hemingway :D
@Nestii-: Lookism przeglądam bardzo dużo, jest też taki kanał na YT looks theory;bardzo polecam, no i Lookism to zajebista strona i bardzo dużo się stamtąd dowiedziałem, ale tam cały czas są też sprzeczne opinie typu ze raz ktoś pisze że forward growth to najważniejsza cecha, a innym razem ze jest nie ważny itd. ale tak najbardziej mnie boli ten podbródek, tak jak mówisz ratio zblizone do 1:1 i nie wystaje on
MaxGamesX - @Nestii-: Lookism przeglądam bardzo dużo, jest też taki kanał na YT looks...

źródło: comment_zTvaIWIhuj4p5cxuzmG3lm6zlj0vEbi6.jpg

Pobierz
@Nestii-: Dodam jeszcze że mam bardzo dobry forward growth, maxille mam bardzo dobrze rozrośniętą akurat, side profile mam bardzo podobny do Jordana Baretta... ale no co z tego jak właśnie podbródek wszystko psuje, nie wiem dlaczego taki jest, czy to kwestia genów, czy może przez to że w wieku ok 6 lat spadłem z jakoś 3m prosto podbródkiem na metalowy silnik, później zrobiła mi się tam taka jakby narośl pod skórą,
@Adece: No ja tam dalej myślę że jest w opór #!$%@? XD szczególnie dlatego że każdy model ma kwadratowy wystający, no właśnie chciałbym brodę ale póki co mam 17 lat i jeszcze jakoś nie rośnie.