Wpis z mikrobloga

kierowcy to najwięksi mitomani jakich poznałem, każdy "siudemka z pżodu" i każdy łikend w domu.

Jeden taki kolega mojego ojca, bardzo mi ojca nakręca ile to on nie zarabia, jak mu to szef dupci nie podciera, wozi do auta itp. oczywiście już jest ujsemka z pżodu i każdy łikend w domu, bo on ma dacze nad jeziórem, a ty co dalej po kraju się bujasz? hehehe

Tylko artysta zapomniał, że dodał mnie na FB do znajomych i co weekend widzę jak wstawia zdjęcia z coraz to nowszego parkingu w europie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwiedził już wszystkie parkingi dzikusy we francji, włoszech i innych dzikich krajach ( ͡° ͜ʖ ͡°), Czekam aż go spotkam, to się popytam na jakich parkinach ostatnio łikendował, bo u nas nudno tak w starym domu siedzieć, w ogóle nie europejskie życie prowadzimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#spedycja #kierowcy #rakcontent
#bekaztransa
  • 14
@Maciek5000: a i nie chcę za bardzo mówić co ten gość robił wcześniej, zanim został kierowcą, ale był to zawód z kategorii "zaufania społecznego" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie podobno każdego nie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maciek5000: o tak!
I tak się niech cieszy, że scanio jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to z tym dokładaniem do interesu to mnie ten żart już nie śmieszy.... a zaraz zrobię się siwy, jeszcze przy tych #!$%@? spedycjach...
@miro950: zakładając, że wykorzystałby pełne tacho, czyli 90h jazdy, to wychodziło by 75,5zł netto na godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i co wykopki za 12,5zł netto, dalej śmiejecie się z kierowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)