Wpis z mikrobloga

@cem33nt: ja np poczulem sie wyruchany jak #!$%@? akcje z polakiem i kasjuszem, co prawda kase oddali ale nie po kursie jaki moglem zgarnac za wygrana kasja, dwa moj braciak kupil pej pel wiu i nie dostal kodu, trzy moj ziomek kupil pej pel wiu i mial czarny ekran gdy ja na lestlimie full quality z ladnymi paniami w przerwie, beka ze wydajesz na cyrk co prawda marne 20 zl a
@cem33nt: ps dodatkowo jak zobaczylem tych chuliganow na wczorajszym wazeniu jak dusza "sportowcow XD" jakby w klubie bojke zaczeli, to tym bardziej jestem dumny ze moje 20 zlotych nie trafi do ich portfela
@bobasxxx: To prawda, ze licencje dochodziły z opóźnieniem. Ale ostrzegali żeby kupować wcześniej... a te osoby co dostały licencje po czasie dostały za darmo licencje ja następna gale, wiec raczej są uczciwi. Co do ustawki z Polakiem, to na pewno bombel z gola nic nie wiedzieli.

Co ostatniego zdania... dlaczego miałbym nie dać im zarobić skoro włożyli bardzo dużo pracy żeby dostarczyć mi rozrywkę? Tak każdy psioczy ze nie będzie nabijać
@bobasxxx:

@cem33nt: ps dodatkowo jak zobaczylem tych chuliganow na wczorajszym wazeniu jak dusza "sportowcow XD" jakby w klubie bojke zaczeli, to tym bardziej jestem dumny ze moje 20 zlotych nie trafi do ich portfela


@bobasxxx: to nie oglądaj złodzieju.
@cem33nt: boxdel i gola ogolnie malo tam wiedza, bo sa tylko pionkami, wiekszosciowymi udzialowcami tego cyrku sa dwaj inni kibice lecha poznan

a bede ogladal bo mam taka ochote, jak juz chodze pare lat po tej ziemi to nauczylem sie doskonale powiedzenia "albo ty klienta albo klient ciebie", np jak play rucha ludzi w dupe doliczajac im jakies kwoty z odbytu do rachunku to co mam w ramach belkotu wyrzucic telefon