Wpis z mikrobloga

Taka myśl. Konon na wszystko taki łasy, a na kasę to w ogóle, zagania innych do roboty, ciągle donosi, do kościoła nie chodzi. On może mieć żydowskie korzenie. Fajnie jakby zaczynały zalewać go paczki z gratulacjami od Żydów i w ogóle wszystko na temat Żydów ( ͡° ͜ʖ ͡°). I Strusiodolski: Ooooo widzicie znóff chce mnie z domu wywalić mówi że ja goj jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy #suchodolski
  • 21
@prawda_boboli: pismo od rabina Jamuela Balaguli że Szkolna 17 należała do jego dziadków i teraz w związku z zakończeniem wojny zgłosi się do niego o przejęcie majątku ale życzy sobie żeby było wysprzątane tip top i ma być przyjęcie z chlebem i solą. A i że niech zna łaskę Pana aktualny nielegalny mieszkaniec S17, do zimy będa mogli koczować wszyscy aktualni mieszkańcy S17 pod bramką pod namiotem za opłatę 50 zł/dzień
@kolonko: @kolonko: Jamuel Balagula, żydowski rabin kabalistyczny sekty Habad Lubawicz, spokrewniony z deweloperem z Warszawy o nazwisku Stambler, którego pełnomocnikiem wyznaczonym do odzyskania białostockiej nieruchomości jest niejaka Teresa Korol zd. Szlangbaum. Konona powinno zacząć gryźć sumienie że się panoszy się na cudzej posiadłości, która została odebrana rodzinie ww. rabina siłą w 1940.
@kolonko: myślę że na dzień dzisiejszy po odpowiednim podkręceniu knura też byłoby możliwe nakręcenie takiej wspaniałości. Osobiście ten filmik jest u mnie w top3, jest w nim wszystko- rosnące napięcie, groźby prezydenckie, zaklinanie, płacz, mitomania, niecodzienne akcesoria... na boboliano można było narzekać, ale przyznać trzeba że spod jego kamery wyszło najwięcej klasyków
@kolonko: białoruska Łunna, która obok sąsiednich Strzelców jest jednym z dwóch branych pod uwagę miejsc narodzin Leonardy do II wojny światowej była zamieszkana w większości przez Żydów.

W przeddzień wojny w 1938 roku wśród 2522 mieszkańców miasteczka 1671 stanowili Żydzi (60%, około 300 rodzin).


Przypominam, że zgodnie z tradycją bycie Żydem dziedziczy się po matce ( ͡~ ͜ʖ ͡°)