Wpis z mikrobloga

Tęsknota za II RP u narodowców to jedna ze śmieszniejszych rzeczy we wszechświecie.

Tak sobie przeczytałem z nudów https://www.wykop.pl/wpis/42141233/dlaczego-srodowisko-narodowe-stalo-sie-taka-patolo/ i ostrzegam, że mocny #rakcontent.

#bekazprawakow co po trzech dniach by nie wytrzymali ilości Ukraińców, Białorusinów i żydów na ulicach i chcieli by wrócić z pocałowaniem ręki do tego co urządził nam z Polski Stalin, czyli sztucznie wytworzonego monolitycznie narodowego państwa.

Taki lewak ja ja to rozumiem, że by tęsknił za multikulti, ale narodowcy? XD

#historia #urojeniaprawakoidalne #neuropa #polska #takaprawda
Pobierz lakukaracza_ - Tęsknota za II RP u narodowców to jedna ze śmieszniejszych rzeczy we w...
źródło: comment_k90ppU9TJHf0jD82wphd0R3NAJyUEnbN.jpg
  • 25
@lakukaracza_: Ok, ale tak serio, to naprawdę II RP jest dla jakiegoś ruchu, wzorem i przejawem tęsknoty? Ja rozumiem niepodległość, bo to wielka sprawa, rozumiem pewne kwestie gospodarcze (no..), ale na tym chyba koniec. Bieda, analfaberyzm, polityczne szambo... Tak nawet myślę, że poza kilkoma opio artystami, to leżeliśmy nawet na polu kultury. Pytam, bo srednio zajmuje mnie polityka w kraju, ale z tego co wiem i widzę, to ten zjeb... PRL
@lakukaracza_: Nie wiem czy jestem prawo- czy lewo- skrętny ale osobiście mi to wszystko jedno kto kim jest. Poisiadam elementarny szacunek do ludzi ktorzy pracuja, ktorzy przestrzegaja prawa. Jeszcze bardziej szanuje tych, ktorzy staraja sie i sa życzliwi. Obojetne mi kto jest moim sasiadem dopoki dopóty moja rodzina jest bezpieczna. Tak, moja rodzina, bo to wlasnie mnie interesuje najbardziej. Utrzymać swoja rodzinę i zapewnić jej wzglednie stabilny byt bez liczenia od
@lakukaracza_: To nie było żadne multi-kulti tylko w pełni spolszczone mniejszości. Nie widzę żadnej hipokryzji. Środowiska narodowe dalej za tym postulują, za to lewactwo chce wypierać swoją tożsamość na rzecz innych kultur.

Od zawsze bycie Polakiem to należenie do wyższych sfer i nawet Ukraińska szlachta się spolszczała, aby wejść na dwór.