Wpis z mikrobloga

@Tommy__: daj spokój, 5 wartstw ubrań, 30 minut przed wyjściem trzeba się przygotowywać. Jak myjesz rano włosy to musisz suszyć co je niszczy, śmierdzisz po zdjęciu tych warstw ubrań niemiłosiernie.

Lato, wychodzi od razu z domu, zarzucasz koszulkę na siebie tylko i w drogę. Piękna sprawa.
  • Odpowiedz
@FLAC:

5 wartstw ubrań

to nie wiem gdzie ty żyjesz, w największe mrozy 3 warstwy wystarczają (podkoszulek, sweter, kurtka)

śmierdzisz po zdjęciu tych warstw ubrań niemiłosiernie

co? xDD a pierzesz te ubrania? xD

Lato, wychodzi od razu z domu, zarzucasz koszulkę na siebie tylko i w drogę. Piękna sprawa.

ta, i po 15 minutach jesteś cały spocony, zajebiście xD (sugerowanie że "hehehe ja tam sie nie poce bo jestem szczupły" -
  • Odpowiedz
@Tommy__: Lecialem tego dnia do NL z wrocka - rzutem na tasme wyrobilismy sie na lot z mym dziewczem - _ -
I na FAT jak pogoda cos #!$%@? zawsze jest wesolo xD albo busy driftuja, albo sie robi basen ;]
  • Odpowiedz
Lato, wychodzi od razu z domu, zarzucasz koszulkę na siebie tylko i w drogę. Piękna sprawa.


@FLAC: a potem ojojoj ajajaj bo skóra czerwona i złazi. Wolę się ubierać w kurtkę niż musieć codziennie wysmarowywać filtrem od stóp do głów (°°
  • Odpowiedz