Wpis z mikrobloga

#pytanie do #pcmasterrace
Tydzień temu kupiłem #komputery. Problem jest taki, że od początku złożenia kompa, kilka razy po włączeniu i wejściu na pulpit wywalało mi artefakty na ekranie, komp się zacinał, po resecie wszystko było ok. Sytuacja się powtarzała, ale tylko przy włączeniu kompa i wejściu na pulpit, ale też nie zawsze, raz było ok innym razem wywalało "szachownice". W grach wszystko ok, temperatury w normie. Wczoraj zaktualizowałem sterowniki i od tego czasu wszystko jest ok.
Co robić, odsyłać kartę do sklepu bo może być tylko gorzej czy olać temat z nadzieją, że to była wina sterowników?

  • 4
@Juggalo187: co za karta tak z ciekawości. Daj mu w opór maksymalne obciążenie coś może wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja miałem podobne jak składałem z morelek najpierw wcale nie działał wysłałem płyta niesprawna. Dostałem nową płytę zadowolony składam i coś podobne go było jak u ciebie pojechała karta i też była jebnieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Niegodoma: @emjot86:
Grałem kilka godzin w GTA na najwyższych, wszystko elegancko, temp max 75 stopni.. Wszystko dociśnięte, dokręcone.. Mam jeszcze dwa dni na 14dniowy zwrot i nie wiem co robić :D
Specyfikacja:
Win 10 64bit
Płyta: MSI B450-A Pro
CPU: Ryzen 5 2600
RAM: G.Skill Aegis 16GB 3000MHz CL16
GPU: MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB
PSU: SPC Vero L1 500W
Obudowa: SPC Gladius M20
Chłodzenie: Boxowe