Wpis z mikrobloga

@OlaWGW:
Szanowna Pani,

niech się Pani nie przejmuje patologicznym elementem, który przesiaduje na tym portalu i słownie znieważa każdego, kto się z nimi nie zgadza. Ja już się tyle ataków personalnych pod moim adresem na tym portalu naczytałem, że już mnie zwyczajnie nie obchodzą. Musi się Pani przyzwyczaić do tego, że na tym portalu jest więcej użytkowników reprezentujących margines społeczny niż osób, z którymi warto wdawać się w dyskusję.

Z poważaniem
  • Odpowiedz
@OlaWGW: Olka, masz 36 lat, tak? Czego oczekujesz od dwudziestoparolatków, którzy jarają się mangą, anime i innymi bzdetami? Niedojrzali są. Olej. Nie szukaj tu atencji, a tych, co ubliżają kasuj, i blokuj.
  • Odpowiedz
@OlaWGW: Bo ludzie mają dość kobiet które jedynie co oferują to swoją dupę. Gdzie nie wejdziesz wszędzie zdjęcia rozebranych dup, was kobiet nie ma za co szanować, patrzysz na każdą i w 98% przypadkach wiesz, że w necie znajdziesz jej nagie foty czy inne #!$%@? rzeczy. Za co mają Cie ludzie szanować jak pokazujesz tylko swoją dupę i sprowadzasz swoją osobę do poziomu klaczy na wybiegu, byleby tylko dupą poświecić.
  • Odpowiedz