Wpis z mikrobloga

@OlaWGW:
Szanowna Pani,

niech się Pani nie przejmuje patologicznym elementem, który przesiaduje na tym portalu i słownie znieważa każdego, kto się z nimi nie zgadza. Ja już się tyle ataków personalnych pod moim adresem na tym portalu naczytałem, że już mnie zwyczajnie nie obchodzą. Musi się Pani przyzwyczaić do tego, że na tym portalu jest więcej użytkowników reprezentujących margines społeczny niż osób, z którymi warto wdawać się w dyskusję.

Z poważaniem
@OlaWGW: Bo ludzie mają dość kobiet które jedynie co oferują to swoją dupę. Gdzie nie wejdziesz wszędzie zdjęcia rozebranych dup, was kobiet nie ma za co szanować, patrzysz na każdą i w 98% przypadkach wiesz, że w necie znajdziesz jej nagie foty czy inne #!$%@? rzeczy. Za co mają Cie ludzie szanować jak pokazujesz tylko swoją dupę i sprowadzasz swoją osobę do poziomu klaczy na wybiegu, byleby tylko dupą poświecić.
@DobrzeNaoliwioneLozysko: Mam lepszą, co nie dowartościowuje swojej gówno wartości na portalu z chlewem i gównem ku ucieszy najgorszego sortu ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

No ale jak ci to imponuje to nie ma moja sprawa, nie zapomnij jej przelać trochę kasy bo przecież nogę pokazała na zdjęciu stulejo ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OlaWGW: tak ciezko sie zweryfikować i skończyć ta cała atencyjna błazenade? Juz duzo wczesniej cie prosili o karteczke zanim zaczeli wyzywac, nie wywracaj kota ogonem bo przed chwila napisales/as "piszę to co checie usłyszeć :)"
@theexitest: przecież kilka miesięcy temu wrzuciła zdjęcie z kartką i rondlem bodajże na głowie. Zweryfikowała się, a wykopki i tak #!$%@? ten sam szajs co zwykle ¯_(ツ)_/¯

@OlaWGW nie daj się tej wykopowej #!$%@?. Moim