Wpis z mikrobloga

Jestem po rozmowie z pracownikiem "świata przesyłek", jakaś baba mówi, że dostali wczoraj informacje od Prezesa, że przesyłki są zagubione i oni teraz muszą sprawdzić swój magazyn w Nysie czy gdzieś nie leżą, bo nie są pewni czy się gdzieś nie zawieruszyły (albo w magazynie w Longdonie ale ona nie wie) !!! Przecież to jest jakiś wałek i ta firma robi sobie żarty. Brakuje mi słów na to gówno, które usłyszałem, jak
@kemp666: Potwierdzam. Bardzo miła pani Karolina przekazała, że wczoraj popołudniu dostali informacje od prezesa, że statusy są błędne a wprowadził je sprzedawca "Banggood". Sprawa jest świeża i wyjaśniają sprawę.
Dzwoniłem właśniedo PayPal. Dla przesyłek zagranicznych dają na dostawę 21 dni z możliwością wydłużenia tego terminu do tygodnia. Nie musi mijać 60 dni. W moim przypadku, spór przekształciłem w roszczenie w dniu wczorajszym. Konsultant PayPal odpowiedział że do końca tygodnia, najpóźniej w poniedziałek(29.07.2019) napiszą do Banggood pismo na które musi odpowiedzieć w 3 dni. Jeśli produkt do tego czasu nie dotrze, będzie zwrot $. Także nie zwlekajcie, zakładajcie roszczenie :)
W moim przypadku, nie jestem w stanie skontaktować się z nimi w jakikolwiek sposób. Nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile... Zamawiałem naprawdę wiele rzeczy z banggooda i nigdy nie było problemów... Prawdopodobnie to pierwszy i ostatni raz... kiedy zamawiam cokolwiek z banggooda. ¯_(ツ)_/¯
Zarówno Świat Przesyłek jak i banggood nie są w stanie udzielić mi jakiejkolwiek informacji. W przypadku tych drugich dostałem chociaż maila, że sprawa została przekazana do właściwej osoby, mimo to na ten moment dalej nic nie wiem.
Zacząłem wysyłać roszczenia do PayPal na wszystkie zamówienia z czerwca i nagle aplikacja Banggood zaczyna mi masowo wysyłać informacje do tych przesyłek: "Your package (numer) has left its origin and is now being transported to your address" - nie mam pojęcia co to znaczy !?
@kemp666: Dostałem informację że nasze paczki dostarczy poczta-polska a nie świat przesyłek, ponieważ coś się poyebało z tym transportem. Właśnie zaczynam rozmowę na live chat banggood żeby to wyjaśnić.