Wpis z mikrobloga

Masakra z tymi paczkami ,widzę że nie ma co czekać tylko zakładać spór ..dobrze że płaciłam przez pay pal .
To tej pory łudziłam się że dojdzie i tak każdego dnia może to dziś w końcu coś ruszy ,bezsensu .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Istnieje możliwość żeby PayPal nie oddał kasy? W sensie że rozstrzygnięcie roszczenia będzie na stronę banggood?
@hrex: myślę, że gdy dostaną kilkanaście / kilkadziesiąt / kilkaset zgłoszeń o podobnym problemie i scenariuszu wydarzeń w podobnym przedziale czasu, to nie mają podstaw, by brać stronę BG.
@Fazzy: nie wierzę tym z Royal Shipments, mają już wyrobioną reputację i jakimś cudem wszystkie inne formy przesyłki z BG docierają bez problemów, a znowu jest problem z Nysą, śmierdzi mi to na kilometr i po prostu odbijają piłeczkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Świat przesyłek mi odpisał identycznie jak @Fazzy


Dzień dobry,
Niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie podać Państwu więcej informacji.
Ostatni status pochodzi z Nysy, ale został on niepoprawnie nadany przez Nadawcę, w związku z czym paczki są nadal w Longdon.
Numer śledzenia na ten moment jest nieaktywny, ponieważ przesyłka nie dotarła do Nysy w związku z cym nie przekazano jej jeszcze do DPD

W celu uzyskania szczegółów w sprawie bardzo