Wpis z mikrobloga

Hej mirki - czy ja coś przegapiłem? Wiedźmin od netflixa już wyszedł? Bo na mirko i w internetach pełno ludu już pisze, że jest ujowy, że Cavil się do niczego nie nadaje, że Yennefer do dupy, że to nie tak miało być, że miecz, że medalion, i że w ogóle kicha z nędzą oczywiście polane sosem HOMOLGBT(powtarzam H-O-M-O-L-G-B-T) poprawności

Czemu nie mam tego na netflixie jeszcze? Bo chyba nie da się tak hejtować bez zobaczenia chociaż jednego odcinka nie? Byłoby to idiotyczne.

No chyba, że tylu Polaków ma zdolności paranormalne i potrafi zrecenzować cały serial na podstawie kilku obrazków z planu. Jeśli tak to podziwiam

#wiedzmin #witcher #seriale #netflix #heheszki
  • 17
@Student: Choćby skały srały, to kiedy w końcu wyjdzie pół narodu trzeba będzie zamknąć w psychiatryku bo Netflix #!$%@?ł im Wiedźmina! Przecież to jest jakaś jednostka chorobowa, tak nie zachowują się normalni ludzie. Pierdyliard wysrywów o kształcie dupy, fiołkowych oczach, mieczach i ćwiekach na zbroi. Pomijając recenzentów bibliofilów "bo w ksionszce było inaczyj" w przypadku każdej adaptacji (nie ekranizacji do cholery), to w tym przypadku, to coś wybiło poza skalę pojmowania
@Student: Niektórym serio się nie da dogodzić - serial jest zaprzepaszczony, bo robi go netflix, wiedźmin jest za ładny, medalion za krzywy, miecz też, a i jeszcze gra tam czarny aktor, no ni #!$%@? nie będzie się dało tego oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naród wybrany wszystko ci przepowie xD
Bo na mirko i w internetach pełno ludu już pisze, że jest ujowy, że Cavil się do niczego nie nadaje, że Yennefer do dupy, że to nie tak miało być, że miecz, że medalion, i że w ogóle kicha z nędzą oczywiście polane sosem HOMOLGBT(powtarzam H-O-M-O-L-G-B-T) poprawności


@Student: Ty no popatrz, za to ja widzę masę ludzi którzy to się spuszczają, jaki to nie będzie zajebisty serial, jaki to jest klimat,