Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Ludzie to jednak mają mentalność niewolnika.
W #pracbaza mamy dziś egzamin #udt na wózki widłowe. Na g. 8:00 idziemy na konferencyjną na "przypomnienie" i o 10:00 egzamin.
Jeden gość przyszedł na urlopie, no bo jak to tak skoro egzamin to trzeba #!$%@? że gość specjalnie skrócił sobie wypoczynek nad morzem o dwa dni (miał jechać w poniedziałek rano, a pojedzie dziś po tym egzaminie).
Dwóch było do 2:00 w pracy, z czego jeden ma 15km do domu i pojechał, a ma zaraz przyjechać, po czym znów do domu i normalnie do pracy na 14:00 xD Oni przyjdą no bo w końcu "hehe nadgodziny pieniążki będą to siedzę do 2 ( ͜͡ʖ ͡€) a egzamin na 8? Eee dam radę", ale to, że jeden wygląda właśnie jak trup z powodu zmęczenia to #!$%@?.
Jak mi powiedzieli, że mam przyjść na ósmą (miałem domyślnie pracować od 14 do 2) to ich wyśmiałem, już pomijając kodeksowe 11h odpoczynku to po prostu padł bym im na zmianie, a przecież jeździmy wózkami widłowymi po zakładzie ( _) No to mam pierwsze zmiany i kurs normalnie w godzinach pracy, więc płatny, a oni nie dość, że za darmo tu przyjechali, to jeszcze zajeżdżają organizm i plany wakacyjne.

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze xD

#praca #zalesie #logistyka #magazyn
  • 1