Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@technic na razie bieda piszczy, więc będę musiała się zadowolić uprzejmością dobrych ludzi ʕʔ Ale jakby coś się rozwinęło to zdecydowanie się pomyśli nad tym poważnie.
@jamtojest coś w tym jest, jakieś tam podobieństwo jest faktycznie widoczne :D Dzięki, będę śpiewać dalej.
@netxman ojej dziękuję za tak miłe słowa()
@Karyna_ternarna: Nie jestem Elżbietą Zapendowską, także pod kątem merytorycznym się nie wypowiem, ale brzmi fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak wspominałaś, dobrze by było gdybyś miała swoje kawałki, bo coverami moim zdaniem wiele się nie zdziała. Musiałabyś wyskoczyć z czymś takim mniej więcej jak Karolina Czarnecka z "Hera koka hasz lsd" gdzie miała swoje 5 minut. A jeśli chcesz chwilę pozostać przy coverowaniu, to mam propozycję
@Karyna_ternarna: połowa mirkujących którzy dali + chcą Cb wyrwać na randkę. 2ga połowa, żebyś usiadła na ich twarzy. Ja mam 1 prośbę, bo nutkę dobrze znam, trochę moim zdaniem niedociągnięć (koleżanki zawodowo śpiewają) ale podoba mi się i widzę duży potencjał. 1 rada, nie pal. No i tyle w sumie. Kuj żelazo, 3mam kciuki. I chyba wypływasz dzięki wypokowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)