Wpis z mikrobloga

hej mirki, , czy ktoś z Was kupował kiedyś bilet od Livenation, nie mógł iść na koncert i zmienił dane osobowe (w sensie - udało mu się zmienić) ? znajoma jest w 9 miesiącu ciąży, średnio jej się widzi pobyt na płycie na nadchodzącym koncercie Rammsteina, chcieli z mężem przepisać bilety na znajomych, a te mendy z LV nie chcą się zgodzić na zmianę danych na bilecie (sic!) () na wydarzeniu na FB są posty ludzi którzy piszą że podsyłali dokumentację medyczną i też nie był to wystarczający powód XD

ma ktoś jakiś pomysł co zrobić w takiej sytuacji? :F
#rammstein #afera #biletynakoncert #livenation
  • 14
Ja wczoraj zakupiłem 3 z 4 dostępnych więc co jakiś czas coś rzucą. Podobno jest możliwość zwrotu biletu (za opłatą 25zł). Swoją drogą nie jest to łamanie prawa ? Brak mozliwosci zmiany danych, zwrot płatny.....
@henry_thripshaw: tak ;) mailowo LN dał dupy do samego końca i się nie odzywali, natomiast w dzień koncertu znajoma z jej mężem pojechali pod stadion i na miejscu w mobilnym punkcie obsługi klienta to sobie ogarnęli, jak ją zobaczyli i usłyszeli historię to stwierdzili ze jej to od razu przebookują i nie ma w ogóle gadki ani problemu. eh :D

także jak kiedyś ktoś będzie miał problem tego typu to w
@fael: ja mam podobną sytuację na przyszły rok też na Rammstein, z tym, że mailowo i telefonicznie dostałem info, że nie ma żadnej opcji zmiany danych na biletach i że przepadają, chyba, że np. poumieramy do tego czasu - wtedy dostaniemy zwrot pomniejszony o 50pln za bilet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@henry_thripshaw ojj... to trzymam kciuki :< w ogóle takie sytuacje są tak beznadziejne. Płacisz im kupę $$$, i tak już mają hajs po swojej stronie i jeszcze robią Ci pod górę jak nawet nie chodzi o zwrot tylko po prostu przekazanie tego na kogoś innego. livenation = rak :(