Wpis z mikrobloga

Czy samotny wyjazd w bieszczady 20 letnim autem to dobry pomysl? Mieszkam w Poznaniu i mam benzyniaka z silnikiem 1.0. Mialbym do przejechania jakies 800 kilometrow. W aucie wszystko jest powymieniane i sprawne. Nie mam jakiegos super expa jezeli chodzi o gory, w samych bieszczadach bylem raz z wedrownikami 6 lat temu. Auto dawaloby mi mozliwosc szybkiego transportu i namiastke jakiegos schronienia. Ogolnie ten rok nie jest dla mnie szczegolnie laskawy i wiele rzeczy po prostu #!$%@?. Czuje ze po prostu musze gdzies #!$%@? na kilka tygodni i pobyc samemu w jakiejs dziczy zeby ustawic sobie wszystko w glowie.

#gory #bieszczady #bieszczadytrip #samotnosc i troche #motoryzacja
  • 26
@Szatanski_werset: Na wiosnę byłem 20 letnim, dość wysłużonym autem w bieszczadach i powiem szczerze, że nigdzie mi się tak dobrze nie jeździło jak tam a był to mój pierwsz wyjazd autem w góry także polecam mocno.
@Szatanski_werset: 5 lat temu objechaliśmy z niebieskim Rumunię (sporo więcej górek niż w Bieszczadach) autem wtedy 16-letnim. Przed wyjazdem przegląd + wymienione były tarcze hamulcowe. Od ojca dostałam tego samego protipa, o którym pisze @MGfilms :)
No tylko czy lubisz jeździć sam? Może na drogę ogarnij jakiegoś audiobooka.
@Szatanski_werset: moja matka miała takiego atosa, silnik nie do zajechania, przez jakis czas bez oleju jezdzila i nic mu do dzisiaj nie jest. W sumie te atosy mają niezle przelozenia wiec i przyspieszenie/moc na niskich biegach jest odpowiednia. Jedyny problem to moze byc brak wspomagania, ale i bez niego sobie poradzisz
Ja się wybrałem miesiąc temu w Bieszczady moją Mazdą 6 i w trakcie powrotu, 10 km od domu przekręciła mi