Wpis z mikrobloga

@kcpr___: Nie słuchaj ich. Próbują się dowartościować twoim kosztem. Gościu zdałeś angielski na 100 i polski na wysokim poziomie, za dwa lata jeśli nauczysz się drugiego języka, bo masz predyspozycje, będziesz w zwykłym korpo zarabiał 5k+ w tak młodym wieku. Nie musisz być świetny we wszystkim, a przypuszczam, że te wszystkie tęgie umysły, które cię szkalują od debili to takie same debile jeśli chodzi o humanistyczne przedmioty.
@Mlucek: ten sam case był z moim niebieskim. Za pierwszym razem miał podejście "#!$%@?ć matmę" i zdał na 34%. Teraz pilnowałam go, żeby robił zadania i arkusze (poprawiał z własnej woli) i wyszedł z matematyki mówiąc, że ta matura była dla debili, chociaż orłem z matematyki nie jest
@UszyKatiuszy:

dalej sobie wmawiajcie wszyscy że jak jesteście super humanistami, to nie musicie sobie umieć policzyć podstawowych rzeczy i szukać w tabeli wzorów pomocy (bo do tego sprowadza się podstawowa matematyka na maturze)


Co niby mam sobie wmawiać skoro ja już po studiach jestem więc jednak tę maturę zdałem?
Piszesz, że twój niebieski się nie przyłożył za pierwszym razem i miał wynik 34. Jego też uważasz za debila, bo taki zdobył