Wpis z mikrobloga

Ile ważą wywrotki do kruszywa bo od kilku dni jeżdżą obok mojego domu a jest ograniczenie do 10 t na tej drodze, dodam jeszcze że jadą grubo ponad 40 na godzinę (takie ograniczenie jest ) a ostatnio jak 3 naraz przejechały to mi tynk z balkonu spadł no i cały dom się trzęsie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#transport #tir #polskiedrogi #ciezarowki
  • 22
  • Odpowiedz
@mamajasia12: Jak zadzwoniłem na policję żeby rano w poniedziałek przyjechali to powiedzieli że mają za mało patroli o tej godzinie, za co ja płacę podatki (°° może itd jest dobrym pomysłem
  • Odpowiedz
@pilot1123: Zezwolenie to tylko zezwolenie. Nie ma tam mowy o odbudowie.

Aczkolwiek wykonawca często zobowiązuje się odbudować zniszczoną drogę po wykonaniu inwestycji. Nie jestem jednak pewien, ale to chyba wtedy jak wykonawca sam to zaproponuje albo samorząd/zarządca drogi wymusi to na wykonawcy.
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: jak chcesz to uczciwie załatwić, to uderz do tego dla kogo jeżdżą, bo może być, że mają dogadane, tylko np nie ma komu ruszyć dupy i tabliczki pod znakiem powiesić. A jak naślesz policję, to gówno ich to będzie obchodziło, tylko wypiszą pierwszemu spotkanemu kierowcy niemałą sumkę. I punkty. Za to że robi co mu kazali
  • Odpowiedz