Wpis z mikrobloga

Mirki jaki rower crossowy do 2000 polecacie? Czy warto sugerować się tą listą https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-do-2000-zlotych/ ? Może ktoś poleci jakiś sklep w Poznaniu, gdzie można by się przymierzyć do konkretnego modelu (na pewno chciałbym rower "poczuć" zanim kupię przez neta, w ogóle fajniej byłoby kupić w sklepie stacjonarnym). Zbieram się od jakiegoś czasu do kupna i im więcej o tym czytam i im więcej szukam, tym mam większy mętlik w bani. ;____; Może w ogóle nie cross tylko coś innego? Założyłem, że będzie najlepszy, bo idealnie wręcz pasuje do opisu tego, co chcę z nim robić, czyli trochę miasto, dojazd do i z pracy (kilka km w jedną stronę, nie żadne długie trasy) + jakieś wycieczki w tereny okołomiejskie (leśne drogi, chodniki, trochę asfalt, nie żadne wyczynowe jazdy). Chciałbym, żeby rower posłużył chociaż kilka sezonów (może więcej przy jakimś w miarę dobrym serwisowaniu, no ale wiem też, że 2k to nie jest jakoś mega dużo na super sprzęt, ale chyba też nie tak mało, by były w tym przedziale same buble?).
#pytanie #rower #poznan (dodaje przez te wzmiankę o sklepie stacjonarnym)
  • 11
W go sporcie mieli kiedys fajny wybor, teraz mysle podobnie. Byla jedna merida za jakos 2200 na hamulcach hydraulicznych i sredniej grupie shimano, moze dadza Ci rabacik i akurat sie zmiescisz, teraz duzo przecen maja. Jesli znajdziesz cos ciekawego to podeslij mi na priv, chetnie pomoge z wyborem :) Unikaj decathlonu bo te rowery co maja to zart i niewarte swojej kasy. Poszukaj tez uzywek, czesto sa w super stanie i za
@API1117: Właśnie jak patrzyłem na stronie go-sportu, to cienko z wyborem - crossowe raptem 3 o.O No chyba że w stacjonarnym mają lepszy wybór, mam blisko, to w tygodniu podejdę i zobaczę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bardan: Mam kands avangarde, ze 4 lata temu kupiłem za niecałe 2k. Zależało mi tylko na hamulcach hydraulicznych. Nic przy nim od tamtej pory nie musiałem naprawiać. Pedał jeden troszkę się rozkręca ale to od kilometrażu:) i laga zaczęła w tym sezonie puszczać.
@modzelem: domyślam się, że w sezonie ceny będą raczej wyższe, ale tak się zabieram i zabieram do kupna, że jak tak dalej będę zwlekał, to nie kupię nigdy, a szkoda kolejny rok śmigać na jakimś miejskim rowerze (jeszcze jakby to działało zawsze, a nie co chwila awaria terminala czy inne gówno -.-)