Wpis z mikrobloga

Neuropa nie umie w memy i przy okazji kłamie

To już drugi raz w ciągu doby, gdy @p_z_jedenastu wrzuca fejka.

1.
Znacie ten filmik, na którym Arłukowicz toczy bekę z wyborcy PiS?
No, to wg @p_z_jedenastu ten wyborca PiS rzekomo zaczął jechać po Arłukowiczu. ;-)

Arłukowicz do wyborcy PiS:
- Mówią, że jest pan najsłynniejszym wsparciem PiSu w Węgrowie.
Wyborca:
- Niech mnie pan nie denerwuje.
- Hahahahaha

Co wg @p_z_jedenastu odpowiedział Arłukowiczowi wyborca PiS?
- Idź pan stąd, spadaj pan.
https://i.imgur.com/Nmw771F.png

Jak było naprawdę, zobaczcie na filmie wrzuconym przez Arłukowicza. Film możecie obejrzeć tutaj: https://twitter.com/Arlukowicz/status/1147160720452268032

Gdy mu to wytknęłam, mój komentarz usunął. Zapewne po obejrzeniu filmu stwierdził, że jego urojenia nie są do obrony i usunął wpis.

2.
@p_z_jedenastu wrzuca porównanie: PiS vs. PO. #
Zdjęcie pod pisowcami podpisane "wielkie sale, wspólne klaskanie, mdłe przemówienia", zdjęcie pod peowcami podpisane jest: "rozmowy ze zwykłymi ludźmi, heheszki, praca u podstaw".

https://i.imgur.com/qWsqGWR.png

Nie wiem, czy ten smutas sam robił tego mema, ale nie dość, że zrobiony jest nieudolnie, to całkiem zakłamuje obraz rzeczywistości.
Po pierwsze: PiS był na 3 dniowej konwencji programowej. Czyli dla prostego @p_z_jedenastu, żeby zrozumiał o co kaman, była to swoistego rodzaju wewnętrzna burza mózgów. 400 spotkań w 3 dni, narady, przemowy i wykuwanie programu wyborczego, który zostanie zaprezentowany podczas kampanii wyborczej.

Od piątku do niedzieli Zjednoczona Prawica ma dyskutować o programie w Katowicach. 3-dniowa konwencja programowa określana jest jako "burza mózgów".

W jej trakcie Zjednoczona Prawica ma nie tylko podsumować ostatnie 4 lata rządów, ale również zaprezentować nowe kierunki na przyszłość. Na podstawie dyskusji w Katowicach PiS w najbliższych tygodniach - najpewniej końca lipca - zaprezentuje zestaw pomysłów programowych na jesień. Jednym z głównych haseł konwencji ma być wiarygodność w realizacji obietnic, o których PiS dyskutowało na podobnej konwencji w 2015 roku. Jako przykład politycy PiS wskazują realizację programu 500 Plus.

Konwencja W Katowicach ma objąć 16 głównych sesji plenarnych, ponad 60 paneli specjalistycznych w tematach od e-państwa do polityki gospodarczej. Będzie na niej obecnych 400 mówców, polityków i ekspertów. - Celem tej konwencji jest pokazanie obecnego potencjału programowego i rozliczenie z ostatnich 4 lat - mówią politycy PiS. W sobotę planowane są wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, liderów Zjednoczonej Prawicy oraz premiera Morawieckiego i byłej wicepremier Beaty Szydło.

Politycy PiS zakładają, że "nie będzie wakacji". Ale jednocześnie zapowiadają, że nie będą przeszkadzać Polakom w wypoczynku na plażach. Cały czas będą jednak odbywać się spotkania z wyborcami w całej Polsce w innych formatach.


Tak, więc dzbanie bez ucha, po ustaleniu ram programu i propozycji dla społeczeństwa, PiS pojedzie w Polskę - zresztą zapowiadane to było już w połowie czerwca.

Na początku lipca w Katowicach odbędzie się konferencja programowa Prawa i Sprawiedliwości, a w poniedziałek rozpocznie działanie sztab wyborczy przed zaplanowanymi na jesień wyborami parlamentarnymi – przekazała rzeczniczka partii Anita Czerwińska po wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS. – W tym roku dla nas wakacji nie będzie, tylko i wyłącznie ciężka praca; takie są ustalenia – podkreśliła.


Po drugie, polecam obejrzeć film, jak przywitali w Węgrowie przedstawicieli PO mieszkańcy miasta. Wynika z tego, że heheszki, o których pisał OP w swoim nieudolnym memie, owszem były, ale jedynie z tego pana, którego wcześniej wyśmiał Arłukowicz.

Reakcje mieszkańców Węgrowa na ekipę PO:
https://twitter.com/PrawyPopulista/status/1147571358743896064

3.
Ten sam pacjent powiela przekaz: "praca u podstaw, spotkanie z ludźmi - lepiej niż siedzenie w sali i klaskanie".

Polityk jedzie w teren. Chce porozmawiać bezpośrednio z osobami które nie tylko go wspierają ale też po to żeby porozmawiać w osobami które są przeciwko niemu.

To chyba pozytywna akcja?

Lepiej latać w terenie i pracować u podstaw niż siedzieć w wielkiej sali i klaskac do skandowania jaroslaw. (według mnie) #

Czy tylko ja mam takie odczucie? Wydaje mi się, że @p_z_jedenastu to jakiś praktykant na bezpłatnym stażu w trollowni lub (co bardziej prawdopodobne) kolo lvl < 20 z zerową wiedzą i nieogarem rzeczywistości.
Nie można być tak prostym i stosować tak tępych wywodów. ;-)

Trolle krzyczą łapać trolla. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #polityka #wegrow #katowice
#bekazlewactwa #bekazneuropy
#4konserwy.pl #neuropa.ru
#faknews #neuropanieumiewmemy
#urojenialewakoidalne
  • 7
@cruc: eeee nie. Nie jestem żadnym patopolitykiem, ani tym bardziej wysłannikiem prawaków. Nie lubię zakłamania lewactwa. W ogóle nie lubię lewactwa. A jak widać chociażby po serii #codziennyfakenewsneuropa, całkiem sporo stuffu ostatnimi czasy neuropki wrzucają, a co później okazuje się fejkiem.

Jak mi się znudzi, albo wyłapię bana, to przestanę się udzielać. Chociaż to jest takie zabawne (dla mnie oczywiście), gdy widzę, jak gość w żywe oczy kłamie (przykład @