Wpis z mikrobloga

@Lake_Titikaka: Zawsze kiedy widzę takie dziewczyny zastanawia mnie, co mają zamiar zrobić, gdy wreszcie ząb czasu je nadgryzie. Uroda przemija, na razie stawiają wymagania, bo wydaje im się, że skoro są ładne, to mają prawo, ale co będzie gdy staną się stare i pomarszczone? Bogaty facet, który będzie je traktował przedmiotowo, tak jak one jego, znajdzie sobie nowszy model. Pójdą wtedy do jakiegoś beciaka, byleby ktokolwiek je utrzymywał?
  • Odpowiedz
A jeszcze gorzej jest gdy on zapłaci za kolacje, a potem myśli że nas tym kupił. W mojej cukierni ciastka są droższe.


@Lake_Titikaka: #!$%@? no to jak jest w końcu? Mam płacić, ale nie kupuje?! Co do ( _)
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: okazywanie materialnego zaangażowania w związek dla mężczyzny który osiągnął w życiu sukces nie powinno być czymś zadzwiającym. Ważne by przepływ "dóbr" następował w obie strony. Byle nie na zasadzie o której ona mówi, to jest splyceniu zaangażowania mężczyzny do "wyścigu o ciasteczko". Bo czy ona czasem nie mówi, ze jej główną kartą przetargową jest ciasteczko? Mimo wszystko wymagania nakładów finansowych od mężczyzn przez kobiety są rzeczą jak najbardziej naturalną. Psychologia
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka:

Bekson, typiara gada to czego tak naprawdę teraz wiele tych młodych lasek oczekuje, ale mało kto mówi o tym głośno. A ta jawnie jedzie i 'naucza' tak, chodzi też o pieniądze.. mówcie o tym. No spoko, mówcie mówicie, tym prędzej ktoś sensowny szybciej was odsieje, jak zobaczy co w głowie siedzi. Zostaną spermiarze albo patola :D
Więc jakby nie było, tym najnormalniejszym pomaga :D

Do tego to #!$%@?, "nie dajcie
  • Odpowiedz