Wpis z mikrobloga

@PinkLemonade: Znam przypadek takiej kobiety (nie z autopsji). Gdy była uroda to woziła się z fagasam. Co znów kolejna fura ją pod chatę przywoziła. Teraz uroda przeminęła i żyje w nędzy. Podobno sąsiadka nawet jej na chleb pożyczała.
  • Odpowiedz
@PinkLemonade: Poza tym znam jeszcze inne podobne przypadki. Każda skończyła w marnej jakości życiu, z partnerem którym w młodości by gardziła (nadal gardzi). Jednak były to kobiety lekkomyślne, wolące uganiać się za facetami i imprezować aniżeli pracować nad sobą.
Typ kobiet jak ta z filmiku jest wyrachowany i możliwe, że jakoś uda im się podczepić pod portfel jakiegoś faceta. Raczej nie do typowego charakternego, który pieniędzy dorobił się własnymi siłami, lecz
  • Odpowiedz
@PinkLemonade nie.... Opowiem Ci historie z życia wzięta xD takie Panny udają trudno dostępne przy czym trzymają się swojej tezy no ale wiadomix.... mają swoje potrzeby i ruchają się z przypadkowym gośćmi od czasu do czasu wciąż czekając na tego księcia z forsą..... no ale czas mija i mija one coraz starsze i brzydsze ale dalej się ruchają z kim popadnie no ale już się z tym nie ukrywają i udają takie
  • Odpowiedz
Fajnie, że takie baby same się oznaczają o co im tak naprawdę chodzi. Popieram całym sercem aby jak najwięcej o tym mówiły. Być może jakiś naiwniak sie na to nie złapie przynajmniej.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: jaki rak. najpierw pieprzą bądź niezależna i silna a potem: "sprzedaj mu się za kolację, oh i btw 'ciasteczko' to jedyne co on od ciebie chce i co ty masz do zaoferowania"

Krew się we mnie gotuje jak widzę takie bzdety. Nigdy nie pozwoliłam żadnemu facetowi zapłacić za randkę właśnie po to, żebym nie czuła się, że jestem mu coś winna.

Dajcie jakiś namiar do tej "kołczki" bo zasługuje na
  • Odpowiedz