Wpis z mikrobloga

Mireczki, planujemy podróż do #tajlandia na luty 2020, udało nam się znaleźć loty po ~ 1600 zł w dwie strony z Berlina, ok 19 h w jedną stronę, przesiadka w Jemenie, linia Royal Jordanian i tu parę pytań :

-Warto ufać pośrednikowi przy kupnie biletu gotogate/mytrip itp, różnica w cenie około 120 zł na jednym przy zakupie przez w/w serwisy vs strona przewoźnika

-Przewoźnik sprawdzony?

-Orientuje ie się może czy po wakacjach w Kenii bez szczepień wypuszczają bez problemu do Tajlandii? Wiem że w państwach afrykańskich jest z tym problem, ale nie wiem jak w Tajlandii...

-cena spoko czy czekać na jakiś lepsza promocje?

#podroze #loty #linielotnicze
  • 12
@Skrzyno: Raz kupowałem bilety Aeroflot przez gotogate. Niestety zrobiłem pomyłkę w nazwisku ale skontaktowałem się bezpośrednio z linia lotniczą i za mała opłatą poprawili. Z tego co się orientowałem to nie zawsze tak to działa i czasami linie odsyłają Cię do pośrednika aby on to z nimi załatwił. Jeśli jednak chodzi o samo zaufanie to jak najbardziej nie masz co się martwić.

Cena jest dobra. Mogą pojawić się lepsze w ostatnim
z posrednikami jest roznie, korzystalem 2 razy z Mytrip i nie bylem za drugim razem zadowolony (ale nie jestem w stanie powiedziec czy gdzies indziej byloby lepiej): linie lotnicze zmienily loty i moje samoloty sie nie pokrywaly (ale w sposob ze nie bylo mozliwosci leciec czyli np warszawa - Doha przylatywal w sobote a moj nastepny lot Doha - Bangkok wylatywal w piatek), mytrip kazal mi kontaktowac sie z liniami lotniczymi a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Skrzyno: cena normalna z tych niskich, ja leciałem za 1200 tam i z powrotem, wiem, że można nawet taniej, ale z kolei innym razem za bilet w jedną stronę płaciłem 1900. Osobiście bym już brał na twoim miejscu, no chyba że nie pracujesz na etacie to wtedy można jeszcze urwać te kilkaset złotych na zasadzie dzisiaj bilet za dwa dni lecisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skrzyno: masz blisko do Berlina? W listopadzie leciałem za 1700 z Warszawy z przesiadką w Kijowie, Ukrainian Airlines, bilety kupiłem 3 miesiące przed wylotem