Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć przygodę z motorami ;D nie mam żadnego doświadczenia, trochę skuterkiem jeździłem, ale ostatni raz 10 lat temu. Jaki sposób jest lepszy kupić sobie 125 i śmigać i łapać wprawę czy iść na kurs, zrobić prawko i kupić już coś poważniejszego? Osobiście skłaniam się ku pierwszej opcji, ale sam nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
#motocykle #motoryzacja
  • 14
@Glenroy: a czy na kursie na kat. A rzeczywiście czegoś uczą? Bo o to mi najbardziej chodzi, jeśli poziom ma być taki jak na kursie na samochody tooo... Sam nie wiem co xD ale nie nastawiam się na to, że się tam czegoś nauczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego myślałem, żeby kupić teraz 125, pojeździć z rok i wtedy pójść na kurs, a po kursie kupić jakieś
@bArrek zrób prawko jak koledzy wyżej. Kup 200-500 cm
Pojeździć, poczytaj o technice jazdy. Idź na kurs doszkalający no na prawko za wiele się nie nauczysz.
Ćwicz, ćwicz, ćwicz.

Na 600 w górę jak się nie posrasz boś hojrak to się #!$%@?.

A jak chcesz jeździć jak typowy mistrz prostej ..to okej.

Ile to ja razy na drodze widziałem sportowe 600 i litry które zostały objechanie przez 500 ;)

Na prostej owszem
@Bachal być może, kwestia tego czy jesteś ogarnięty. Większe Moto na początek powodują złe nawyki

Sam mam teraz przerwę 2 sezon właściwie

I może w przyszlym rok wrócę. I też zapewne będę szukał.znowncos mniejszego mimo że i 600 i litrem latałem.

Mi się nie chciało #!$%@? a dobrze technicznie jeździć.

Każdy robi to co lubi.

Er6 czy na przykład Sv650 to już nie są sprzęty byle jakie a są nakedami.

SV650 potrafi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@compix: ogarnięty to nie wiem, ale do swojego sportowej dwustukonnej Toyoty miałem respekt i nie jeździłem w opór. Ale co słabszego w takim wypadku? Jakaś propozycja do ok. 10 k?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bArrek: ale kiedy GS 500 szalenie mi się nie podoba. A strój już powoli kupuje, tak żeby najpierw kupić dobry zestaw, a dopiero za resztę motor :)