Wpis z mikrobloga

Sobota wieczór, a ja od paru godzin siedzę, piję kolejnego drinka i kleję metry linek ;)
Pewnie dlatego żadna różowa nie chce ze mną mieć nic do czynienia dłużej jak dwa, trzy miesiące. Bo jak to, nie dość, że własne hobby to jeszcze takie "gupie i nudne".. No trudno, raz już z tego dla jednej zrezygnowałem. Nigdy więcej :)
Ale żeby nie było, że taki straszny ze mnie introwertyk, chętnie bym z jakąś obejrzał np. "Stranger things 3" :) niestety jakoś samemu nie idzie mi oglądanie seriali więc pewnie szybko go nie obejrzę..
Przyjemnego wieczora wszystkim życzę i zapożyczając od Makaka z Antyradia "stosunkowo dobrej nocy" ;p
#modelarstwo #antyradio #strangerthings
SlawekGD - Sobota wieczór, a ja od paru godzin siedzę, piję kolejnego drinka i kleję ...

źródło: comment_bz3DnQytgqRhvp5pTP99KSwRWVZAocjg.jpg

Pobierz
  • 5
@SlawekGD: nie hobby jest glupie a różowa. Moja zona bardzo lubi ze mna tak spedzac czas, ja robie modele a moja albo rzezbi sobie albo maluje i w sumie kazdy robi swoje ale jednak spedzamy czas razem. Znajdz jakas co albo zarazi sie Twoim hobby albo ma swoje :P
Szukam ale póki co, jedyna co była ciekawa i z chęcią podglądała postępy w tym co robię dosłownie w godzinę zerwała kontakt po prawie 3 miesiącach.. Może kiedyś jeszcze jakaś się znajdzie ale mam już coraz mniej złudzeń. Na pocieszenie za to kupiłem kolejne trzy żaglowce :D Parę lat mi przy tym zejdzie ;)
Pytania o poziomicę się nie spodziewałem ale jasne zaraz zrobię. Trzeba przyznać, że daje radę, nie tylko do modeli, przy małych półkach i w miejscach trudno dostępnych jest niezastąpiona. Kupiona w Leroy Merlin albo Obi, nie pamiętam dokładnie. Zawsze coś muszę kupić jak łażę po którymś z nich :D męska wersja impulsywnego shoppingu ;p

Kurde, sorki za jakość, mój telefon słabo sobie radzi z kiepskim światłem
SlawekGD - Pytania o poziomicę się nie spodziewałem ale jasne zaraz zrobię. Trzeba pr...

źródło: comment_2qmu7Qdb1PoHI5L9ldqkM8sbxKoDAXOE.jpg

Pobierz
@SlawekGD: Pięknie kuźwa.. Głowę bym dał, że mam czerwoną farbkę. No i teraz nie miałbym głowy parafrazując klasyka ;P
A jutro/dziś niedziela niehandlowa. Ech, chciałem napisać "durny PIS i jego przybudówka solidarność psia mać..", ale nie będę tu polityki uskuteczniał ;D