Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: Te silniki podobno lubią jak się je katuje, prawdopodobnie puszczam nieumiejętnie sprzęgło. Ale to przez obroty tylko i wyłącznie, bo czasem jest gitarka, czasem nie

Jak golfiakiem #!$%@?łem to nie miałem takich problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drillResE: 0-1 w sensie że przy zmianie biegów strzelasz, może to być powodem szarpania. Ruszanie to inna bajka ale też przy takiej mocy nie polecam strzałow że sprzęgła. Tak na prawdę przy żadnej mocy nie polecam:p
@drillResE: masz najwyrazniej objawy zuzytej tarczy sprzegłowej, ewentualnie mechanizm docisku się zacina lub z funkcji dwumasy nic nie zostało. Nie da się tego zdiagnozować przez opisy na wykopie.. Po wymianie dwumasy i sprzęgła robi się miód, bardzo miło się jeździ.
W każdym razie, jeśli się przyzwyczaisz, to można jeździć dopóki obiawy się nie pogorszą (zacznij zbierać 2.5kPLN :D)
@drillResE: a bujanie budą przy zmianie biegów jest naturalną cechą małych, lekkich aut (nienawidze tego), szczególnie benzyniaków, także możliwe, że masz wszystko ok. Czyś ty się przesiadł z cięższego dizla?
@tamtokontojuzusunalem: A w życiu, tfu na diesla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem golfiaka 3, moje pierwsze auto. Pasażerowie mówią, że nie czują szarpnięć jak ze mną jadą, ale mnie to nawet minimalne działają na nerwy. Albo to ze mną jest coś nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)