Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios: Piszę o ogólnym nastawieniu człowieka Zachodu, zostawiając przypadki anegdotyczne na boku. Nieskromnie dodam, że ichnia mentalność jest mi dobrze znana, wszak na Zachodzie mieszkam od dobrych kilkunastu lat.
¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan8800: jednak bond to klasyk nad klasyki. Jak ktoś powiedział wcześniej Idris byłby świetnym Bondem, ale to coś zostanie bardzo szybko zweryfikowane przez box office jak np. taki Ghostbusters.
  • Odpowiedz
Piszę o ogólnym nastawieniu człowieka Zachodu, zostawiając przypadki anegdotyczne na boku. Nieskromnie dodam, że ichnia mentalność jest mi dobrze znana, wszak na Zachodzie mieszkam od dobrych kilkunastu lat.

¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)


@biliard: twoja anegdotyczna znajomość Zachodu znacząco tryumfuje nad anegdotycznymi wypowiedziami z jednego z większych forów na temat Jamesa Bonda ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Jasne. Zamiast wyjść na spacer, pogadać z kumplami czy zrobić BBQ, to powinienem studiować żale jakiegoś randoma w internecie. Genialna metoda na przybliżenie sobie umysłowości sąsiadów xdd
  • Odpowiedz
@biliard: nie no wiadomo, Twoich pięciu sąsiadów, rozmawiających z Tobą więc z konieczności wchodzących chociaż odrobinę w Twój kod kulturowy, reprezentuje Zachód najlepiej jak to możliwe. Wobec tego żale jakichś randomów, którym inne zachodnie randomy dają plusy czy upvote'y symbolizujące zgadzanie się są do niczego, bo wiadomo że ludzie są pozytywni i jak są pozytywni w relacjach z innymi to są pozytywni zawsze, filmy oglądają jak mówią, a jak taki Robbie
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Że co? Chyba żartujesz, że w toku nabywania wiedzy o świecie minęła cię informacja, że na Zachodzie ludzie do płciowości podchodzą zupełnie inaczej. Człowieku, tylko w promieniu raptem kilometra od domu mam mnóstwo knajp, galerii czy innych miejsc publicznych, które choćby stylistyką nawiązują do stanowiska liberalnego we współczesnej dyskusji na te tematy. Tu nie ma nawet co się łudzić. Musiałbym być kompletnie ślepy, żeby udawać, iż tego po prostu nie
  • Odpowiedz
To niezwykle ciekawe, jak wypełnia sie to co pisał Orwel - i nie chodzi o wszechobecnego wielkiego brata, ale o nowomowę. Jak skutecznie lewactwo walczy o słownik i o kształtowanie mysli.
Chociażby małżeństwo - Chociaż mogliby walczyć o to samo i nazwac to „bzahgs” - to bardzo istotne było, zeby zmienić znaczenie starego słowa.
Dyskryminacja pozytywna i inne tego typu potworki sa tego przejawem.
I dotyka to reszty kultury - biednego Bonda.
  • Odpowiedz
@stefan8800: przepraszam, ale dlaczego to jest biologiczna kobieta, a nie na przykład transseksualna niebinarna, czarnoskóra muzułmanka lesbijka? (°° ja tu wyczuwam ostrą dyskryminacje...
  • Odpowiedz
Jak to ma nabijać kabzę jak mało kto to będzie oglądał?


@UczesanyPedryl: No i tu się zdziwisz, bo ostatnie marvele, czarne pantery i inne temu podobne produkcje zarobiły jedne z największych pieniędzy w historii kina. Większość światowych marek ma w serdecznym poważaniu idee LGBT tylko kosi na tym kabze. Prosta sprawa.
  • Odpowiedz